Komentāri
Spilgtākie Latvijas izlases spēles momenti ”EuroBasket 2017” turnīrā
Foto: Romāns Kokšarovs / F64

Eiropas čempionāts basketbolā ir noslēdzies, uzvarētāji noskaidroti un medaļas izdalītas. Latvijas vīriešu valstsvienība šo čempionātu noslēdza ar jaunāko laiku augstāko rezultātu- piekto vietu.

Latvijai kopš 1993.gada, kad tā atgriezās Eiropas čempionātos, līdz šim labākā bija astotā vieta, kuru tā ieguva 2001. un 2015.gada Eiropas čempionāta finālturnīros. Savukārt 1935.gadā latvieši uzvarēja pirmajā Eiropas čempionātā, pēc tam 1939.gadā izcīnot arī sudraba medaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mēs Tev piedāvājam atgriezties vēlreiz ”EuroBasket 2017” notikumos un aplūkot Latvijas izlases spilgtākos spēļu momentus!

Foto

Ja gribi būt lietas kursā par aktuālākajiem notikumiem sporta pasaulē, nāc šeit www.betsafesports.com

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl