Komentāri
Porziņģis otrdien atgriezīsies Latvijas izlases treniņnometnē
25.07.2017. Ventspils OC basketbola hallē notika pilsētas domes vadības tikšanās ar Kristapu Porziņģi un Latvijas basketbola izlases spēlētājiem (Foto: Aivars Ķesteris / f64)

Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis otrdien atgriezīsies Latvijas izlases treniņnometnē, aģentūrai LETA atklāja Latvijas Basketbola savienības (LBS) nacionālo izlašu direktors Māris Jučmanis.

Porziņģis kopš aizpagājušās nedēļas atradās NBA misijā Dienvidāfrikas Republikā, kas sestdien noslēdzās ar paraugmaču, kurā latvietis ar 14 punktiem kaldināja Pasaules komandas uzvaru 108:97 pār Āfrikas komandu.

Porziņģis par savu dalību spēlē paziņoja aprīļa beigās, piebilstot, ka prombūtne ilgs aptuveni nedēļu, kuras laikā viņš nevarēs atrasties Latvijas izlases treniņnometnē. Porziņģis solīja, ka visā pārējā laikā pilnu uzmanību veltīs izlasei, līdz ar to viņš izlasei pievienojās jau pirms trim nedēļām, kad valstsvienība sāka gatavošanos Eiropas čempionātam.

“Porziņģis izlases treniņiem pievienosies rītdien,” teica Jučmanis.

Tikmēr Ojārs Siliņš, kurš mikrotraumas dēļ nevarēja palīdzēt Latvijas izlasei pārbaudes turnīrā Klaipēdā, turpinot trenēties ārstu uzraudzībā. Tāpat ārstu uzraudzībā gatavojoties arī Kristaps Janičenoks, kurš Klaipēdā neliela savainojuma dēļ nepiedalījās otrajā pārbaudes mačā.

 

Tikmēr 18.-20.augustā pārbaudes turnīrs jau būs Rīgā, kurā piedalīsies Latvija, Lietuva un Rumānija, savā starpā aizvadot viena apļa sacensības. Tas nozīmē, ka sagatavošanās cikla ietvaros Latvija ar lietuviešiem varētu tikties pat divas reizes.

Savukārt pārbaudes spēļu ciklu Latvija noslēgs 24. un 25.augustā, kad Rīgā tiks aizvadītas divas cīņas ar nu jau principiālo pretinieci Čehiju.

Eiropas čempionāts notiks no 31.augusta līdz 17.septembrim un Latvijas izlase apakšgrupu turnīru aizvadīs Stambulā, spēlējot D apakšgrupā kopā ar Riodežaneiro olimpisko spēļu sudraba medaļnieci Serbiju, mājinieci Turciju, Krieviju, Beļģiju un Lielbritāniju.

Foto: Kristapa Porziņģa āra basketbola laukuma atklāšana Ventspils ielas parkā

Foto: Porziņģis tiekas ar mazajiem faniem

Foto: Porziņģa un Māra Verpakovska labdarības spēle

Foto: Kristapa Porziņģa basketbola laukuma svinīgā atklāšana

<h4>Foto: kā Lembergs tikās ar Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības spēlētājiem</h4>

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

Lasi vēl