Komentāri

Latvijas basketbola izlases lielākā zvaigzne Kristaps Porziņģis, kurš duelī ar Turciju guva 28 punktus, intervijā pēc mača atzina, ka centies norobežoties no tiesnešu lēmumu apšaubīšanas.

Porziņģis mačā ar Turciju laukumā pavadīja gandrīz 30 minūtes, gūstot 28 punktus. Liepājnieks realizēja sešus no deviņiem divpunktu un trīs no sešiem tālmetieniem. Tāpat Porziņģis iemeta visus septiņus nopelnītos soda metienus. Vēl Latvijas izlases zvaigzne savāca septiņas atlēkušās bumbas un trīsreiz bloķēja pretinieku metienus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Porziņģis par maču ar Turciju

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl