Porziņģis: Ļoti izbaudu basketbolu un spēlēšanu Latvijas izlasē

1 komentārs
Porziņģis: Ļoti izbaudu basketbolu un spēlēšanu Latvijas izlasē
05.09.2017. Stambula, Turcija. Eiropas čempionāta basketbola (Eurobasket 2017) spēle starp Latvijas un Krievijas viriešu basketbola izlasem. Kristaps Porziņģis, Jānis Timma, Jānis Strēlnieks (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis šobrīd ļoti izbauda basketbolu un spēlēšanu Latvijas valstsvienībā, pēc panākuma Eiropas čempionāta astotdaļfinālā pret Melnkalni sacīja spēlētājs.

Preses konferencē Porziņģim tika uzdots jautājums, ko viņš izvēlētos – spēlēt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīrā vai ar izlasi iegūt Eiropas čempionāta medaļu. “Es izvēlētos abus. Gribu tikt pie visa,” uzsvēra latvietis.

“Ļoti izbaudu basketbolu un atrašanos Latvijas izlasē. Esmu ļoti laimīgs, it īpaši, kad mana ģimene bija Stambulā. Viņi kopā ar mani varēja pavadīt laiku un skatīties spēles,” atklāja Porziņģis. “Domāju, šovasar kā basketbolists esmu audzis. Latvijas izlasē daru nedaudz citādāku darbu nekā Ņujorkas “Knicks” komandā, bet tai pašā laikā ļoti smagi strādāju pie savas spēles pilnveidošanas. Tāpēc esmu ļoti priecīgs parādīt, kā esmu uzlabojis savas spējas.”

Video: Poriziņģim un Timmam lielisks sniegums – Latvija sagrauj Melnkalni

Eiropas čempionāts ilgs līdz nākamajai svētdienai, bet astotdaļfināla un ceturtdaļfināla pāru zaudētājiem turnīrs būs noslēdzies. Pēc šī turnīra Eiropas labākās basketbola komandas turpmāk tiks noskaidrotas vien reizi četros gados.

Video: Porziņģis eleganti noslēdz Latvijas izlases uzbrukumu pēc teicamas Dai. Bertāna piespēles

1 komentārs