Komentāri
Porziņģis, Blūms, Janičenoks un citas Latvijas izlases zvaigznes aizvada pirmo valstsvienības treniņu
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Kristaps Porziņģis piedalās Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības atklātaijā treniņā "Elektrum" Olimpiskajā centrā. (Foto: Edijs Pālens / LETA)

Latvijas vīriešu basketbola izlase pirmdien gatavošanos Eiropas čempionāta finālturnīram uzsākusi ar lielākās zvaigznes Kristapa Porziņģa līdzdalību, bet pirmajā treniņā nebija vairāki citi potenciālie līderi.

Pirmajā Latvijas izlases treniņā nebija Jāņa Timmas, kurš pašlaik sezonai gatavojas ASV, brāļi Dāvis un Dairi Bertāni, kā arī Jānis Strēlnieks. Tāpat nebija Rolanda Freimaņa un Kaspara Bērziņa, par kuriem pēdējās nedēļās bijušas spekulācijas, ka viņi izlasē nemaz nebūšot. Tikmēr treniņprocesā aktīvi piedalījās valstsvienības ilggadējie balsti – Kristaps Janičenoks un Jānis Blūms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Porziņģis, Blūms, Janičenoks un citas Latvijas izlases zvaigznes aizvada pirmo valstsvienības treniņu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl