Komentāri
Porziņģa “danks” mačā pret Beļģiju-starp labākajiem grupu turnīrā
Edijs Pālens / LETA

Kristaps Porziņģis kārtējo reizi iekļuvis kādā no FIBA veidotajiem epizožu topiem. Šoreiz Porziņģis iekļuvis labāko grupu turnīra “danku” kompānijā.

Kā viens no labākajiem izvēlēts Kristapa “putback” trieciens grozā no augšas spēlē pret Beļģijas izlasi. Kristapam Janičenoka raidītais trīspunktu metiens nebija rezultatīvs, taču situāciju ļoti veikli glāba Porziņģis, pārsteidzot visus arēnā esošos līdzjutējus. Attiecīgajā spēlē Latvijas izlase guva uzvaru ar 92:64.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā ar Porziņģi topā iekļuvuši gruzīns Tornike Šengelija, grieķis Džordžios Printezis, spānis Juančo Hernangomezs, kā arī soms, viena no turnīra sensācijām Lauri Markanens.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl