Pasteidzies! Strauji izpērk biļetes uz Latvijas basketbola izlases spēli pret Krieviju

Pievienot komentāru
Pasteidzies! Strauji izpērk biļetes uz Latvijas basketbola izlases spēli pret Krieviju
Basket.lv

Pirmajā nedēļā kopš biļešu tirdzniecības sākuma uz 25. jūnijā paredzēto pārbaudes spēli basketbolā starp Latviju un Krieviju izpārdots jau 3000 biļešu.

Iepriekšējā savstarpējā spēlē EuroBasket2017 turnīrā Stambulā Latvijas valstsvienība uzvarēja ar 84:69, bet noslēguma tabulā konkurenti bija par vienu vietu augstāk: Krievija 4., Latvija – 5. vietā.

”Zinu, ka džeki atdos visu laukumā, tāpēc ejam atbalstīt!” sociālos tīklos līdzjutējus aicina Kristaps Porziņģis, kurš rehabilitējas pēc smaga savainojuma, tāpēc šovasar valstsvienībai laukumā nevarēs palīdzēt. Toties, ļoti iespējams, jūnija spēļu ciklā ierindā būs NBA spēlējošais Dāvis Bertāns, Eirolīgas klubu pārstāvji Dairis Bertāns, Jānis Strēlnieks un Jānis Timma, pieredzējušais Jānis Blūms, atraktīvais Žanis Peiners, enerģiskie Mārtiņš Meiers un Rolands Šmits, kā arī citi Latvijas labākie basketbolisti.

Spēle Latvijas – Krievija notiks pirmdienā – pirmajā darba dienā pēc Jāņiem un būs šovasar vienīgā vīriešu valstsvienības spēle savu skatītāju priekšā. Abas komandas gatavojas Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pirmā posma pēdējām divām cīņām, ko mūsu vienība aizvadīs izbraukumā – 28. jūnijā Stokholmā ar Zviedrijas izlasi un 1. jūlijā Kijevā ar Ukrainu.

Biļetes var iegādāties portālā basket.lv, līdz 4. maija vakaram būs spēkā īpašās biļešu cenas (sākot no 3,50 EUR).

”Mūsu zeme- Latvija!”- valstsvienības sauklis iezīmē šīs spēles noskaņu. 25. jūnija spēle tiks aizvadīta īsi pirms Dziesmu un deju svētkiem un ”Arēna Rīga” sēdvietas ir sadalītas četros Latvijas novados- izvēlies biļetes sava novada sektorā un atbalsti Latvijas komandu ceļā uz Pasaules kausa izcīņas finālturnīru!