Melnkalnes līderis Dubļevičs: Porziņģis ir viens no labākajiem spēlētājiem šajā EČ

1 komentārs
Melnkalnes līderis Dubļevičs: Porziņģis ir viens no labākajiem spēlētājiem šajā EČ
LETA/AFP

Latvijas vīriešu basketbola izlases līderis Kristaps Porzinģis ir viena no šī Eiropas čempionāta lielākajām zvaigznēm, aģentūrai LETA norādīja viens no Melnkalnes valstsvienības vadošajiem spēlētajiem Bojans Dubļevičs.

Latvijas valstsvienībai svētdien “Sinan Erdem Dome” arēnā jau plkst.12.30 iecerēts Eiropas čempionāta astotdaļfināla mačs pret Melnkalni, bet tā uzvarētāja ceturtdaļfinālā sacentīsies pret Slovēniju, kas sestdien droši pārspēja Ukrainu.

“Jā, esam gatavi rītdienas spēlei, turklāt ļoti motivēti, jo Melnkalnes izlase pirmo reizi vēsturē sasniegusi Eiropas čempionāta astotdaļfinālu,” sacīja Dubļevičs. “Mums šis ir liels sasniegums, tomēr negribam apstāties pie sasniegtā – jāturpina tādā pašā garā. Pret Latviju mums būs jāatdod visi spēki.”

“Latvija ir komanda, kas daudz skrien un met trīspunktniekus. Mēs savukārt esam pretēji – spēlējam pozicionālu spēli pieci pret pieci. Domāju, mums ir lielas izredzes spēlē ar muguru pret grozu. Taču tikpat labi Latvija varētu būt mūs labi izpētījusi un izdomājusi, ko likt tam pretī. Kopumā esam labāki zem groza, pret Latviju mums ir jāaptur viņu ātrās pārejas uzbrukumā un arī trīspunktnieki,” uzsvēra Melnkalnes izlases spēka uzbrucējs.

Dubļevičs šajā Eiropas čempionātā pagaidām vidēji izcēlies ar 11,2 punktiem un 7,0 atlēkušajām bumbām. Sagaidāms, ka svētdien viņš laukumā aci pret aci tiksies tieši ar Porziņģi.

“Porziņģis ir viens no labākajiem spēlētājiem šajā Eiropas čempionātā. Viņš nav viegli apturams, bet, ja gribam uzvarēt, visiem pieciem spēlētājiem būs jāspēlē aizsardzībā. Esam koncentrējušies komandai spēlei,” atklāja Dubļevičs. “Latvija ir ļoti bīstama komanda, tai ir draudīgs uzbrukums. Ceram, ka viņiem rītdien būs slikta diena metienos no spēles.”

1 komentārs