Meiers: Bagatskis ģērbtuvē pateica pāris skarbākus vārdus

Komentāri

Latviešu basketbolists Mārtiņš Meiers pēc Latvijas izlases grūtās uzvaras pār Krieviju sacīja, ka valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis pēc pirmā puslaika ģērbtuvē puišiem veltījis pāris skarbākus vārdus.

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 22 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām 38 spēlētu minūšu laikā bija Jānis Timma, pa 11 punktiem sameta Rolands Šmits un dueli piezīmju normas dēļ priekšlaicīgi noslēgušais Porziņģis, bet desmit punkti bija Mārtiņa Meiera kontā, kurš slimības dēļ izlaida iepriekšējo cīņu. Pretiniekiem ar 21 punktu un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Aleksejs Šveds, kamēr pret Porziņģi spēlējošais Timofejs Mozgovs iemeta 16 punktus, kurš gan 15 no tiem guva jau pirmajā spēles pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Mārtiņš Meiers par spēli ar Krieviju

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl