Mazurs: Mēs neesam atlētiskākā komanda turnīrā, tāpēc daudz ko izteiks gribasspēks un pašatdeve

0 Komentāru
Mazurs: Mēs neesam atlētiskākā komanda turnīrā, tāpēc daudz ko izteiks gribasspēks un pašatdeve

Latvijas basketbola izlase svētdien Daugavpilī FIBA U19 pasaules čempionāta otrajā mačā ar 58:48 uzvarēja Irānas izlasi.

Pēcspēles intervijā izlases spēlētājs Feierbergs teica, ka ir ļoti priecīgs par komandas uzvaru. Atzina gan, ka pēc pirmās spēles, kur komanda piedzīvoja zaudējumu, apkārt bija bēdīgas sajūtas un, iespējams, tas bija iemesls, kāpēc mačā pret Irānu sākumā metieni nekrita grozā. Galvenais uzstādījums pirms spēles bija noturēt iekrāto pārsvaru, kas neizdevās mačā pret Puertoriko, šodien tas tika realizēts. Bet kopumā ir apmierināts ar spēli un uzskata, ka Latvijas izlase ir nospēlējusi labu spēli.

Treneris Mazurs pēc spēles pasakās saviem spēlētājiem par cīņassparu, gara spēku un pašatdevi. Jau pirms spēles ir sagaidījis īstu cīņu laukumā, jo irāņi ir ļoti labi iespēlējušies, visu gadu šādā sastāvā spēlējot vietējā čempionātā. Par kopīgo problēmu pēc divām aizvadītām spēlēm, uzsver to, ka mēs par daudz kļūdamies. To parāda arī protokols, kur var salīdzīnāt rezultatīvās piespēles un kļūdu skaitu.  Nākamos pretiniekus serbus, Mazurs nosauc par ne pašu jaudīgāko un fiziskāko komandu, bet gan par ļoti apmācītu un tehnisku komandu.

0 Komentāru