Komentāri

Viena no neatņemamajām basketbola sastāvdaļām ir 6. spēlētājs – līdzjutēji, kuri ar savu enerģiju uzladē spēlētajus uz laukuma!

Dienā, kad Latvijas vīriešu basketbola izlase aizvadīja savu pirmo Eiropas čempionāta spēli pret Serbijas valstsvienību, līdzjutēji, kuri bija ieradušies uz Stambulu, lai atbalstītu koamndu klātienē, novelēja spēlētājiem iedvesmojošus saukļus un novēlējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oriģinālākais novēlējuma autors savā īpašumā saņēma “Betsafe Sports” basketbola bumbu ar Latvijas vīriešu izlases autogrāfiem.

Lūk, video!

Ja gribi būt lietas kursā par aktuālākajiem notikumiem sporta pasaulē, tad nāc šeit www.betsafesports.com

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl