Komentāri

Viena no neatņemamajām basketbola sastāvdaļām ir 6. spēlētājs – līdzjutēji, kuri ar savu enerģiju uzladē spēlētajus uz laukuma!

Dienā, kad Latvijas vīriešu basketbola izlase aizvadīja savu pirmo Eiropas čempionāta spēli pret Serbijas valstsvienību, līdzjutēji, kuri bija ieradušies uz Stambulu, lai atbalstītu koamndu klātienē, novelēja spēlētājiem iedvesmojošus saukļus un novēlējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oriģinālākais novēlējuma autors savā īpašumā saņēma “Betsafe Sports” basketbola bumbu ar Latvijas vīriešu izlases autogrāfiem.

Lūk, video!

Ja gribi būt lietas kursā par aktuālākajiem notikumiem sporta pasaulē, tad nāc šeit www.betsafesports.com

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl