Komentāri
Latvijas sieviešu basketbola izlase nosauc sastāvu ”EuroBasket 2017” turnīram
Roz?? lent??tes labdar??bas sp??le starp Latvijas sievie??u basketbola valstsvien??bu un Baltkrievijas sievie??u basketbola izlasi. (Evija Trifanova / LETA)

Latvijas sieviešu basketbola izlase nosaukusi sastāvu, kas 16. jūnijā uzsāks Eiropas čempionātu Čehijā. Mūsu basketbolistes ielozēja D apakšgrupā, kas tiek dēvēta par ”nāves grupu”. Latvijas izlase cīnīsies ar Krievijas, Melnkalnes un Beļģijas valstsvienībām.

Gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, Latvijas komanda aizvadīja deviņas pārbaudes spēles, kurās izcīnīja sešas uzvaras, tomēr pēdējos divos mačos, divreiz zaudēja Turcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas čempionātā Latvijas izlase spēlēs Prāgā, apakšgrupā piektdien, sestdien un nākamajā pirmdienā tiekoties ar attiecīgi Krieviju, Melnkalni un Beļģiju. Piektdien plkst. 16.00 Latvija spēkosies ar Krieviju, bet sestdien plkst. 13.3o mačs ar Melnkalni. Pirmdien plkst. 13.30 mūsu dāmas tiksies ar Beļģiju. Visas spēles tiešraidē skaties kanālā TV6 un portālā ‘Skaties.lv!

Latvijas izlases sastāvs “EuroBasket Women 2017” turnīram:

Elīna Babkina (Madrides C.R.E.F. HOLA, Spānija), Ilze Jākobsone (“Vega 1″/”Liepāja”), Ieva Krastiņa, Gunta Baško-Melnbārde (abas – “TTT Rīga”), Kate Krēsliņa (Fordhemas Universitāte, NCAA), Kitija Laksa (Dienvidfloridas Universitāte, NCAA), Paula Strautmane (Kvinipiakas Universitāte, NCAA), Anete Šteinberga (Brenas “Mithra Castors”, Beļģija), Aija Putniņa (“Stambulas Universitāte”), Kristīne Vītola (Stambulas “Galatasaray), Aija Brumermane (“Dunkerque Malo”, Francija), Anna Dreimane (Kolorādo Štata universitāte, NCAA).

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl