Komentāri
Latvijas sieviešu basketbola izlase nosauc sastāvu ”EuroBasket 2017” turnīram
Roz?? lent??tes labdar??bas sp??le starp Latvijas sievie??u basketbola valstsvien??bu un Baltkrievijas sievie??u basketbola izlasi. (Evija Trifanova / LETA)

Latvijas sieviešu basketbola izlase nosaukusi sastāvu, kas 16. jūnijā uzsāks Eiropas čempionātu Čehijā. Mūsu basketbolistes ielozēja D apakšgrupā, kas tiek dēvēta par ”nāves grupu”. Latvijas izlase cīnīsies ar Krievijas, Melnkalnes un Beļģijas valstsvienībām.

Gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, Latvijas komanda aizvadīja deviņas pārbaudes spēles, kurās izcīnīja sešas uzvaras, tomēr pēdējos divos mačos, divreiz zaudēja Turcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas čempionātā Latvijas izlase spēlēs Prāgā, apakšgrupā piektdien, sestdien un nākamajā pirmdienā tiekoties ar attiecīgi Krieviju, Melnkalni un Beļģiju. Piektdien plkst. 16.00 Latvija spēkosies ar Krieviju, bet sestdien plkst. 13.3o mačs ar Melnkalni. Pirmdien plkst. 13.30 mūsu dāmas tiksies ar Beļģiju. Visas spēles tiešraidē skaties kanālā TV6 un portālā ‘Skaties.lv!

Latvijas izlases sastāvs “EuroBasket Women 2017” turnīram:

Elīna Babkina (Madrides C.R.E.F. HOLA, Spānija), Ilze Jākobsone (“Vega 1″/”Liepāja”), Ieva Krastiņa, Gunta Baško-Melnbārde (abas – “TTT Rīga”), Kate Krēsliņa (Fordhemas Universitāte, NCAA), Kitija Laksa (Dienvidfloridas Universitāte, NCAA), Paula Strautmane (Kvinipiakas Universitāte, NCAA), Anete Šteinberga (Brenas “Mithra Castors”, Beļģija), Aija Putniņa (“Stambulas Universitāte”), Kristīne Vītola (Stambulas “Galatasaray), Aija Brumermane (“Dunkerque Malo”, Francija), Anna Dreimane (Kolorādo Štata universitāte, NCAA).

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl