Komentāri

“Eurobasket 2017” astotās dienas labāko epizožu topā iekļuvusi Latvijas izlases episkā izspēle mačā pret Turciju, kurā tika iesaitīti visi laukumā esošie spēlētāji baltajos tērpos, to noslēdzot ar lielisku Kristapa Porziņģa “danku”. Topa augšgalā Pau Gazols, kurš kļuva par visu laiku rezultatīvāko EČ spēlētāju.

Vakar Latvijas izlase spraigā cīņā pārspēja mājiniekus Turcijas izlasi ar rezultātu 89:79.  Uzvara ļāvusi ieņemt otro vietu D grupā, līdz ar to astotdaļfinālā būs jātiekas ar Melnkalnes izlasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar lielisku rezultativitāti izcēlās Kristaps Porziņģis, viņam 28 punkti. Savu labāko maču turnīrā aizvadīja Jānis Blūms, gūstot 17 punktus, 15 no tiem ar tālmetienu palīdzību.

Video

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl