2 komentāri

Latvijas sieviešu basketbola izlase pirmdien Čehijas galvaspilsētā Prāgā Eiropas čempionāta finālturnīra apakšgrupas noslēdzošajā spēlē aizvadīja neveiksmīgas noslēdzošās minūtes un ar rezultātu 58:62 (10:16, 23:19, 18:9, 7:18) piekāpās Beļģijai.

Līdz ar to Latvijas izlase trijos apakšgrupas mačos guva vienu uzvaru un otrdien aizvadīs astotdaļfināla spēli. Pēc vēlāk vakarā gaidāmās Krievijas un Melnkalnes spēles kļūs zināms Latvija dueli noslēgs grupas otrajā vai trešajā pozīcijā.

Līdz ar to Beļģija uzvarēja visās trijās D apakšgrupas spēlēs, Krievija un Latvija pagaidām guvušas pa vienam panākumam attiecīgi divās un trijās spēlēs, bet Melnkalne ir tukšā. Latvija un Beļģija jau ir garantējušas dalību izslēgšanas turnīrā, turklāt latvietes to paveikušas pēc divu turnīru pārtraukuma.

Pirmās vietas ieguvēja uzreiz sasniegs ceturtdaļfinālu, kamēr otro un trešo pozīciju īpašnieces spēkosies astotdaļfinālā. Tur D grupas komandām pretī stāsies izlases no C apakšgrupas, kurā divas uzvaras ir Francijai, pa reizei uzvarējušas Grieķija un Slovēnija, bet divus zaudējumus cietusi pašreizējā Eiropas čempione Serbija, kurai jau pirmdien var noslēgties turnīrs.

TOP komentāri

• @p_eteris
    +1 +1 0

@p_eteris

Trenneri, kas ir? Ir jāsaprot, ka izlasē KATRA SPĒLĒTĀJA IR ZVAIGZNE UN MEITENES JĀSAGATAVO TĀ , KA JEBKURĀ MIRKLĪ IZEJOT LAUKUMĀ REDZAM SPĒLĒJAM PROFESIONĀLU ZVAIGZNI UN VAR IEMEST IZŠĶIROŠOS BRĪŽOS. Trenneri noxaltūrē un balstās uz 3 spēlētājām, pak
    ārtojot aiz sava slinkumauz 3 vadošajām.
  • žiks

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!