Komentāri

Jau piektdien Latvijas vīriešu basketbola izlase ar maču izbraukumā pret Turciju sāks Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīru. Finālturnīrs 2019.gada septembrī notiks Ķīnā.

Lai tiktu uz Ķīnu sākotnēji būs jāpieveic Turcijas, Zviedrijas un Ukrainas izlases, kuras Eiropas čempionātā atstājām visai tālu aiz sevis. Ar turkiem pirmais mačs gaidāms izbraukumā jau šo piektdien, un to varēs vērot kanālā TV6 un portālā Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau iepriekš bija zināms, ka cīņā par iespēju pirmoreiz piedalīties pasaules čempionātā, Latvijai nepalīdzēs NBA spēlētāji – nu jau par pasaules mēroga superzvaigni kļuvušais Kristaps Porzinģis, kā arī Dāvis Bertāns. Vismaz pirmajās divās spēlēs nepalīdzēs arī Eirolīgā spēlējošais trio  – Jānis Timma, Dairis Bertāns un Jānis Strēlnieks,  jo turpinās konflikts starp divām vadošajam Eiropas basketbola organizācijām.

Video: Latvijas basketbola izlase gatavojas PK kvalifikācijai

Lai arī mūsu izlasei jāiztiek bez pamatpiecinieka, kas pirms pāris mēnešiem Eiropas čempionātā lielā mēra veidoja rezultātu, neviens nešaubās, ka  Latvija noteikti cīnīsies par ceļa zīmi uz Ķīnu, kur 2019.gadā notiks pasaules čempionāts.

Latvijai palīgā devušies vairāki jaunās paaudzes spēlētāji, kas Eiropas čempionātā palīdzēt nevarēja. Porzinģa vietu ieņems  NBA draftētais Andžejs Pasečniks, savukārt Timmas loma būs jāuzņemas Spānijas granda “Barcelona” spēlējošajam Rodionam Kurucam, kuram tā būs debija lielajā valstsvienībā.

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl