Latvijas basketbolisti gatavi sākt garo ceļu uz Pasaules kausa izcīņu Ķīnā

0 Komentāru
Latvijas basketbolisti gatavi sākt garo ceļu uz Pasaules kausa izcīņu Ķīnā
Foto: LETA

Jau piektdien Latvijas vīriešu basketbola izlase ar maču izbraukumā pret Turciju sāks Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīru. Finālturnīrs 2019.gada septembrī notiks Ķīnā.

Lai tiktu uz Ķīnu sākotnēji būs jāpieveic Turcijas, Zviedrijas un Ukrainas izlases, kuras Eiropas čempionātā atstājām visai tālu aiz sevis. Ar turkiem pirmais mačs gaidāms izbraukumā jau šo piektdien, un to varēs vērot kanālā TV6 un portālā Skaties.lv.

Jau iepriekš bija zināms, ka cīņā par iespēju pirmoreiz piedalīties pasaules čempionātā, Latvijai nepalīdzēs NBA spēlētāji – nu jau par pasaules mēroga superzvaigni kļuvušais Kristaps Porzinģis, kā arī Dāvis Bertāns. Vismaz pirmajās divās spēlēs nepalīdzēs arī Eirolīgā spēlējošais trio  – Jānis Timma, Dairis Bertāns un Jānis Strēlnieks,  jo turpinās konflikts starp divām vadošajam Eiropas basketbola organizācijām.

Video: Latvijas basketbola izlase gatavojas PK kvalifikācijai

Lai arī mūsu izlasei jāiztiek bez pamatpiecinieka, kas pirms pāris mēnešiem Eiropas čempionātā lielā mēra veidoja rezultātu, neviens nešaubās, ka  Latvija noteikti cīnīsies par ceļa zīmi uz Ķīnu, kur 2019.gadā notiks pasaules čempionāts.

Latvijai palīgā devušies vairāki jaunās paaudzes spēlētāji, kas Eiropas čempionātā palīdzēt nevarēja. Porzinģa vietu ieņems  NBA draftētais Andžejs Pasečniks, savukārt Timmas loma būs jāuzņemas Spānijas granda “Barcelona” spēlējošajam Rodionam Kurucam, kuram tā būs debija lielajā valstsvienībā.

0 Komentāru