Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien Čehijas galvaspilsētā Prāgā Eiropas čempionāta finālturnīra otrajā spēlē tiekas ar Melnkalnes izlasi, abām komandām cenšoties tikt pie pirmā panākuma turnīrā.

Mārtiņa Zībarta trenētā Latvijas izlase finālturnīru piektdien sāka D apakšgrupas mačā ar 59:71 zaudējot Krievijai. Vēl četras minūtes pirms pamatlaika beigām Latvijai bija vien piecu punktu deficīts (52:57), taču tad Krievijas izlases naturalizētā amerikāniete Epifānija Prinsa īsā laikā guva piecus punktus, pēc kuriem Latvija atgūties vairs nespēja.

Tikmēr Melnkalnes izlase pirmajā cīņā sīvā mačā ar 64:66 atzina Beļģijas pārākumu, neveiksmīgi iesākot spēli, jo pēc pirmās ceturtdaļas melnkalnietes zaudēja ar 13:25.

Melnkalnes izlase Eiropas čempionātā piedalās ceturto reizi, debiju piedzīvojot 2011.gadā, kad arī tika sasniegts komandas labākais rezultāts, ieņemot sesto vietu. Pēc diviem gadiem sekoja desmitā vietā, bet 2015.gadā šī komanda palika septītajā pozīcijā.

Jau ziņots, ka piektdien Latvijas sieviešu basketbola izlase Čehijas galvaspilsētā Prāgā notiekošā Eiropas čempionāta pirmajā spēlē ar rezultātu 59:71 (17:12, 7:22, 19:19, 16:18) piekāpās Krievijas valstsvienībai.