Komentāri
Latvijas basketbola izlase gatavošanos EČ noslēgs ar divām treniņspēlēm savā starpā
Jānis Timma, Jānis Blūms 20.08.2017. Rīga, Latvija. Pārbaudes spele starp Latvijas un Rumānijas basketbola izlasem. (Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas vīriešu basketbola izlase gatavošanos Eiropas čempionāta finālturnīram noslēgs ar divām treniņspēlēm savā starpā.

Šie mači ar tiesnešu dalību norisināsies 27. un 28. augustā.

Līdz ar šīm spēlēm Latvijas komanda noslēgs gatavošanos Eiropas meistarsacīkstēm, jo 30. augustā tai jau ir paredzēts lidojums uz Turcijas pilsētu Stambulu, kur vispirms ir paredzēts čempionāta apakšgrupu turnīrs, bet pēc tam izslēgšanas sacensības.

Savukārt noslēdzošo oficiālo pārbaudes spēli pirms atbildīgā turnīra Latvija aizvadīs ceturtdien “Arēnā Rīga”, kad tiksies ar Čehiju. Tiesa, jau vairākus mēnešus iepriekš bija saplānots, ka piektdien mājinieki ar čehiem aizvadīs maču arī aiz slēgtām durvīm, tomēr pretinieku puse nesen no šādas iespējas atteicās.

Foto: Latvija pret Lietuvu

Steidzamības kārtā Latvijas Basketbola savienība (LBS) sarunāja slēgto pārbaudes spēli ar Ukrainu, kam otrdien bija jānotiek Kijevā, taču organizatorisku problēmu dēļ šis mačs netika aizvadīts.

Latvijas izlasei pirmdien bija brīvdiena, bet ar otrdienu komanda atsākusi treniņus. Sestdienas pārbaudes spēlē pret Lietuvu ceļgala sasitumā iedzīvojās Kristaps Porziņģis, kurš kopā ar Jāni Strēlnieku un Ojāru Siliņu nepiedalījās svētdienas cīņā pret Rumāniju. Viņš otrdienas rīta treniņā nodarbībā darbojās pēc individuāla plāna.

Tikmēr Strēlniekam, kuram bija nedaudz pamežģīta potīte, šobrīd viss ir kārtībā, bet Ojāram Siliņam otrdien tiks veiktas medicīniskās pārbaudes.

Eiropas čempionāts notiks no 31. augusta līdz 17. septembrim un Latvijas izlase apakšgrupu turnīru aizvadīs Stambulā, spēlējot D apakšgrupā kopā ar Riodežaneiro olimpisko spēļu sudraba medaļnieci Serbiju, mājinieci Turciju, Krieviju, Beļģiju un Lielbritāniju.

Lasi vēl