Komentāri
Jēkabsone-Žogota: Latvijas basketbolistes par uzvaru cīnīsies katrā spēlē
Foto: LETA

Latvijas sieviešu izlase basketbolā piektdien startēs jau septītajā Eiropas čempionāta finālturnīrā pēc kārtas. Latvija spēlēs D grupā kopā ar Krievijas, Melnkalnes un Beļģijas komandām.

Krievija ir viena no Kontinenta titulētākajām izlasēm, kas gan pēdējos divos Eiropas čempionātos palikusi bez medaļām. Melnkalne 2015.gada Eurobasket ceturtdaļfinālā tikai ar viena punkta starpību piekāpās spēcīgajai Spānijai. Savukārt Beļģija Eiropas čempionāta finālturnīrā iekļuvusi pēc 10 gadu pārtraukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anete Jēkabsone-Žogota, Viasat Sport Baltic komentētāja:

”Latvijas izlases kodols – Gunta Baško-Melnbārde, Anete Šteinberga, Elīna Babkina – ir ar lielu pieredzi Eiropas čempionātos un TOP Eiropas līgās. Galvenais treneris Mārtiņš Zībarts šogad strādāja ar Kurskas Dinamo komandu, kas uzvarēja sieviešu Eirolīgā – arī tas ir liels pluss. Turklāt izlašu līmenis Eiropā ir pamatīgi izlīdzinājis. Man pat būtu grūti nosaukt kādas izteiktas favorītes. Tas gan nenozīmē, ka tagad varētu prognozēt Latvijas izlases uzvaru skaitu vai konkrētu vietu, tomēr domāju, ka mūsu meitenes cīnīsies par uzvaru katrā spēlē!”

Māris Lindenbaums, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Atkal atgriezies uz agrāk ierasto 16 komandu apjomu, piektdien Čehijā startēs Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm. Pārsteigumi netrūka jau kvalifikācijā, kad, topošā turnīra debitante Slovēnija ceļu uz čempionātu aizšķērsoja lietuvietēm, kuras pirms tam spēcīgāko sabiedrībā cīnījās sešos turnīros pēc kārtas. Tomēr pēdējo gadu galvenās favorītes ierindā ir visas. Lai arī cik neprognozējams mēdz būt sieviešu basketbols, jādomā, ka medaļnieču pulkā varētu būt Spānijas un Francijas izlases. Tāpat šā brīža titula turētājas serbietes centīsies savu statusu nosargāt, savukārt interesanti būs sekot līdzi tam, vai ”melnā josla” beigsies Krievijai, kura medaļas sieviešu basketbolā nav izcīnījusi kopš 2011. gada.”

Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Piektdien, 16.jūnijā 13:25 Beļģija – Melnkalne

·     Piektdien, 16.jūnijā 15:55 Latvija – Krievija

·     Sestdien, 17.jūnijā 13:25 Melnkalne – Latvija

·     Sestdien, 17.jūnijā 15:55 Krievija – Beļģija

·     Pirmdien, 19.jūnijā 13:25 Latvija – Beļģija

·     Pirmdien, 19.jūnijā 18:55 Melnkalne – Krievija

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl