3 komentāri
Jānis Timma emocionāli pateicas līdzjutējiem un izlasei par paveikto Eiropas čempionātā
05.09.2017. Stambula, Turcija. Eiropas čempionāta basketbola (Eurobasket 2017) spēle starp Latvijas un Krievijas viriešu basketbola izlasem. Jānis Timma (Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Timma savā ”Instagram” kontā publicējis attēlu un savas pārdomas par aizvadīto Eiropas čempionātu.

“Ir pagājušas nedaudz vairāk kā 24 stundas kopš pēdējās spēles Stambulā, un, jāatzīst, ka emocijas vēl ir diez gan sāpīgas! Neskatoties uz to, pirmām kārtām, gribēju pateikt lielu paldies manai ģimenei, kas bija kopā ar mani, faniem un atbalstītājiem – jūsu atbalsts bija jūtams gan Turcijā, gan Latvijā! Visas pozitīvās ziņas, kuras saņēmu no jums – tas bija neticami un iespaidīgi! Jūs tiešām esat mūsu 6. Spēlētājs! Liels paldies!!!! Un, protams, mana komanda! Tiešām KOMANDA! Nevar pārvērtēt visus tos čaļus, kuri kopā ar mani cēlās un krita, aizstāvot sarkanbaltsarkano karogu, ziedojot jau kārtējo vasaru tikai tāpēc, ka tas ir liels gods to darīt savas valsts labā,” raksta Timma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Jāņa Timmas foto un emocionālās pārdomas

Ir pagājušas nedaudz vairāk kā 24 stundas kopš pēdējās spēles Stambulā un, jāatzīst, ka emocijas vēl ir diez gan sāpīgas! Neskatoties uz to, pirmām kārtām, gribēju pateikt lielu paldies manai ģimenei, kas bija kopā ar mani, faniem un atbalstītājiem – jūsu atbalsts bija jūtams gan Turcijā, gan Latvijā! Visas pozitīvās zinņas, kuras saņēmu no jums – tas bija neticami un iespaidīgi! Jūs tiešām esat mūsu 6. Spēlētājs! Liels paldies!!!! Un, protams, mana komanda! Tiešām KOMANDA! Nevar pārvērtēt visus tos čaļus, kuri kopā ar mani cēlās un krita, aizstāvot sarkan-balt-sarkano karogu, ziedojot jau kārtējo vasaru tikai tāpēc, ka tas ir liels gods to darīt savas Valsts labā. No saviem komandas biedriem esmu ļoti daudz ko ieguvis, mācījies un sapratis, kas ir basketbols laukumā un ārpus tā! ES JŪS VISUS MĪLU!!! Diemžēl, bet skatoties uz situāciju reāli, nezinu, kad nākamo reizi mums tiks dota iespēja atkal visiem kopā pārstāvēt savu valsti. Un vai vispār tas kādreiz notiks! Jaunais FIBA formāts maina daudz, ļoti daudz! Piemēram, kā tas izskatīsies, ja sezonas laikā vieni čaļi kapāsies par tikšanu un Pasaules vai Eiropas čempionātiem, izcīnīs šo iespēju un tad uz turieni aicinās jau pavisam citus spēlētājus, pastumjot malā tos, kuri būs šo vietu izcīnījuši… Tā nevar! Vismaz es tā tiešām nevaru! Uz finālu ir jābrauc tiem, kuri ar saviem sviedriem būs šo iespēju nopelnījuši! Attiecīgi šobrīd ir ļoti grūti paredzēt ne tikai to, kad atkal varēsim pārstāvēt savu Valsti šādā sastāvā, bet pat to, kad man pašam atkal tiks dota šāda iespēja – kad atkal FIBA un ULEB darbosies saskaņoti, nevis lai ieriebtu viena otrai! Nešaubos, ka gan mūsu komandas, gan atsevišķu spēlētāju sniegums ir iezīmējis jaunu, nozīmīgu, vietu Latvijai Eiropas basketbolā! Nešaubos, ka tas palīdzēs un jau palīdz talantīgākajiem Latvijas jaunās paaudzes spēlētājiem attīstīt savas karjeras gan Eiropā, gan ASV. Nešaubos, ka mūsu ziedotais laiks un veselība būs labs pamats, lai LBS attīstītu jaunatnes basketbola organizāciju, lai mēs visi kļūtu labāki un spēcīgāki! MŪSU ZEME LATVIJA! 🇱🇻🤞🏽

A post shared by Jānis Timma (@janistimma6) on

Latvijas izlases uzbrucējs veltīja arī skarbus vārdus jaunajam FIBA formātam: “No saviem komandas biedriem esmu ļoti daudz ko ieguvis, mācījies un sapratis, kas ir basketbols laukumā un ārpus tā! ES JŪS VISUS MĪLU!!! Diemžēl, bet skatoties uz situāciju reāli, nezinu, kad nākamo reizi mums tiks dota iespēja atkal visiem kopā pārstāvēt savu valsti. Un vai vispār tas kādreiz notiks! Jaunais FIBA formāts maina daudz, ļoti daudz! Piemēram, kā tas izskatīsies, ja sezonas laikā vieni čaļi kapāsies par tikšanu un Pasaules vai Eiropas čempionātiem, izcīnīs šo iespēju un tad uz turieni aicinās jau pavisam citus spēlētājus, pastumjot malā tos, kuri būs šo vietu izcīnījuši… Tā nevar! Vismaz es tā tiešām nevaru! Uz finālu ir jābrauc tiem, kuri ar saviem sviedriem būs šo iespēju nopelnījuši! Attiecīgi šobrīd ir ļoti grūti paredzēt ne tikai to, kad atkal varēsim pārstāvēt savu Valsti šādā sastāvā, bet pat to, kad man pašam atkal tiks dota šāda iespēja – kad atkal FIBA un ULEB darbosies saskaņoti, nevis lai ieriebtu viena otrai.”

Foto: Jānis Timma Eiropas čempionātā Stambulā

“Nešaubos, ka gan mūsu komandas, gan atsevišķu spēlētāju sniegums ir iezīmējis jaunu, nozīmīgu, vietu Latvijai Eiropas basketbolā! Nešaubos, ka tas palīdzēs un jau palīdz talantīgākajiem Latvijas jaunās paaudzes spēlētājiem attīstīt savas karjeras gan Eiropā, gan ASV. Nešaubos, ka mūsu ziedotais laiks un veselība būs labs pamats, lai LBS attīstītu jaunatnes basketbola organizāciju, lai mēs visi kļūtu labāki un spēcīgāki!
MŪSU ZEME LATVIJA! 🇱🇻🤞🏽,” noslēdza latvietis.

TOP komentāri

  • Ervins Romans
  • Normunds  Vīksna
    0 0 0

    Normunds Vīksna

    Ja jau cīnies par Latviju, tad nevajadzētu būt jautājumam, kas MAN par to būs.Kā jau karā, lai uzvarētu nācija vai valsts, daudziem savas galvas jānoliek, nezinot ar ko viss beigsies.Ja lielo idiotu ķīviņa dēļ tā ir noticis, tad krūmiņiem, kalniņiem un bedrītēm IR jācīnās to vietā, kas grib, bet nedrīkst.Un tad jau izšķirošajā kaujā jālaiž vietā meistarīgākie.It kā neloģiski, bet visi taču cīnās par vienu mērķi - Latvijas uzvaru, un pēc tās pateicību no sabiedrības saņem arī krūmiņi, kalniņi, bedrītes, jo bez viņiem porziņģiem un bertāniem vispār nebūtu nekādu variantu.Domāsim loģiski, nevis egoistiski.
  • Atis Miķelsons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl