Komentāri

Latvijas basketbola izlase “EuroBasket 2015” turnīru noslēdza augstajā astotajā vietā. Latvijas izlase izcīnīja četras uzvaras un piedzīvoja piecus zaudējumus. Mūsu izlase faniem sagādāja daudz skaistu un lielisku emociju, kā arī izspēļu basketbola laukumā.

Piedāvājam gremdēties atmiņās un noskatīties desmit labākos Latvijas izlases uzbrukuma noslēgumus Eiropas čempionātā! ”EuroBasket 2015” Latvijas izlase grupu turnīra spēles aizvadīja savu līdzjutēju priekšā, bet cīņā par vietām devās uz Franciju. Jānis Timma, Jānis Strēlnieks, Kristaps Janičenoks, Žanis Peiners – visi šie vīri izpelnījās iekļūt topā pirms diviem, bet ir sastāvā uz ”EuroBasket 2017”! Ceram uz daudz skaistām epizodēm arī Stambulā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Latvijas izlases TOP 10 ”EuroBasket 2015”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl