Komentāri
FIBA spēka rangs – kurā vietā pirms finālturnīra ierindota mūsu sieviešu izlase?
Latvijas sievie?u basketbola izlases p?rbaudes sp?le pret Ukrainu (Foto: F64)

Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) pirms rīt, 16. jūnijā, gaidāmā ”EuroBasket Women 2017” turnīra publicējusi savu ”spēka rangu”. Mūsu basketbolistes ierindotas devītajā vietā, paliekot aiz svītras ceturtdaļfinālam.

“Neskatoties uz lielo traumu skaitu, Latviju turnīrā būs jāuztver nopietni. Latvietēm ir ļoti uzticamas spēlētājas groza tuvumā, bet tai pat laikā meistarīgas ārējās līnijas basketbolistes. Latvijas valstsvienību varētu raksturot kā “turnīra vidusmēra komandu”, ņemot vērā izlases sniegumu pārbaudes mačos un tās mērķus turnīrā,” par mūsu dāmu izlasi raksta FIBA.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas čempionāta finālturnīrs Čehijā norisināsies no 16. līdz 25. jūnijam. Pēc apļa turnīra grupas uzvarētāja iekļūs ceturtdaļfinālā, bet otrās un trešās vietas ieguvējas nākamajā otrdienā cīnīsies astotdaļfinālā. Latvietēm pirmā spēle jau rīt plkst. 16.00, kad gaidāms mačs ar Krieviju. Spēles tiešraide kanālā TV6 un portālā ”Skaties.lv”!

1.Francija

2. Spānija

3. Serbija

4. Krievija

5. Itālija

6. Turcija

7. Beļģija

8. Slovēnija

9. Latvija

10. Melnkalne

11. Ukraina

12. Ungārija

13. Čehija

14. Grieķija

15. Baltkrievija

16. Slovākija

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl