Komentāri
FIBA spēka rangs – kurā vietā pirms finālturnīra ierindota mūsu sieviešu izlase?
Latvijas sievie?u basketbola izlases p?rbaudes sp?le pret Ukrainu (Foto: F64)

Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) pirms rīt, 16. jūnijā, gaidāmā ”EuroBasket Women 2017” turnīra publicējusi savu ”spēka rangu”. Mūsu basketbolistes ierindotas devītajā vietā, paliekot aiz svītras ceturtdaļfinālam.

“Neskatoties uz lielo traumu skaitu, Latviju turnīrā būs jāuztver nopietni. Latvietēm ir ļoti uzticamas spēlētājas groza tuvumā, bet tai pat laikā meistarīgas ārējās līnijas basketbolistes. Latvijas valstsvienību varētu raksturot kā “turnīra vidusmēra komandu”, ņemot vērā izlases sniegumu pārbaudes mačos un tās mērķus turnīrā,” par mūsu dāmu izlasi raksta FIBA.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas čempionāta finālturnīrs Čehijā norisināsies no 16. līdz 25. jūnijam. Pēc apļa turnīra grupas uzvarētāja iekļūs ceturtdaļfinālā, bet otrās un trešās vietas ieguvējas nākamajā otrdienā cīnīsies astotdaļfinālā. Latvietēm pirmā spēle jau rīt plkst. 16.00, kad gaidāms mačs ar Krieviju. Spēles tiešraide kanālā TV6 un portālā ”Skaties.lv”!

1.Francija

2. Spānija

3. Serbija

4. Krievija

5. Itālija

6. Turcija

7. Beļģija

8. Slovēnija

9. Latvija

10. Melnkalne

11. Ukraina

12. Ungārija

13. Čehija

14. Grieķija

15. Baltkrievija

16. Slovākija

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl