Komentāri
Dāvis Bertāns: Uzskatu, ka bija slikta tiesāšana abos virzienos, kas ļoti nokaitināja
24.08.2017. Rīga, Latvija. Pārbaudes spele starp Latvijas un Čehijas basketbola izlase. Kristaps Porziņģis, Dāvis Bertāns (Romāns Kokšarovs / F64)

Viens no Latvijas basketbola izlases līderiem Dāvis Bertāns ir neapmierināts ar tiesnešu darbu Latvijā notikušajā pārbaudes spēlē pret Čehiju, žurnālistiem atklāja spēlētājs.

Jau ziņots, ka Latvijas basketbola izlase ceturtdien pēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta ar 103:69 sagrāva Čehiju, bet Bertāns piezīmju normas dēļ trešās ceturtdaļas beigās pabeidza spēli.

Šo maču tiesāja Arnis Ozols, kurš pēc 12 gadu pārtraukuma vadīs spēles arī Eiropas čempionāta finālturnīrā.

“Atklāti varu pateikt, ka tiesnesim Ozolam vispār nevajadzētu tiesāt basketbolu. Esmu priecīgs par komandas darbu, bet, lai arī mums bija 30 punktu pārsvars, ir jātiesā normāli – abām izlasēm vienādi. Uzskatu, ka bija slikta tiesāšana abos virzienos, kas ļoti nokaitināja,” uzreiz pēc mača Dāvis Bertāns vēl nebija nomierinājies.

Foto: Latvijas izlase pretinieku grozā ”saber” 103 punktus un sagrauj Čehiju

Jaunākais no brāļiem Bertāniem spēli noslēdza ar četriem punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Par spēli esmu priecīgs, jo ieguvām pārsvaru un noturējām to pat līdz galam. Ļoti svarīgi uz čempionātu braukt ar uzvaru pēdējā pārbaudes spēlē,” skaidroja rūjienietis.

Pēdējās četras no astoņām pārbaudes spēlēm latvieši aizvadīja savu skatītāju priekšā un izcīnīja uzvaras.

“Komanda ir gatava, treniņos un spēlēs komunikācija paliek arvien labāka. Domāju, uz Eiropas čempionātu būsim vislabākajā formā. Rīgā bija prieks spēlēt, jo atmosfēra bija lieliska, daudz cilvēku nāca uz spēlēm,” priecīgs bija Bertāns.

 

Foto: Dāvis Bertāns

Lasi vēl