Komentāri
Brāļi Bertāni, Janičenoks un citi izlases ”dūži” slīpē meistarību Eiropas čempionātam
2017.08.02. Latvijas vīriešu basketbola treniņš 2.augustā Elektrum Olimpiskajā centrā. (Foto: F64)

Vakar Latvijas basketbola izlasei pievienojušies Jānis Strēlnieks, brāļi Bertāni un Jānis Timma. Valstsvienība turpina nopietni gatavoties septembrī gaidāmajām Eiropas čempionātam.

Sākotnēji bija plānots, ka Dāvis Bertāns izlasei pievienosies augusta otrajā nedēļā, taču jau pirmdien viņš bija kopā ar komandu, treniņu vērojot no malas. Savukārt otrdien Dāvis Bertāns aizvadīja individuālu treniņu, kamēr pārējie izlases kandidāti piedalījās fiziskās sagatavotības nodarbībā, tikmēr trešdien NBA spēlētājs jau bija kopā ar visiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 14 basketbolistiem, kuri piedalījās treniņos Rīgā un Ventspilī, uz Somiju nedevās komandas kapteinis Jānis Blūms, kurš pirms nedēļas treniņā sastiepa muguru, un lielākā zvaigzne Kristaps Porziņģis, kurš līdz 7.augustam būs aizņemts iepriekš plānotajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) delegācijas vizītē Āfrikā. Savukārt no kandidātu pulka izkrita Klāvs Čavars, kurš vienā no treniņiem guva sejas traumu.

Foto: brāļi Bertāni, Janičenoks, Blūms citas Latvijas izlases zvaigzne kārtīgi trenējas

Latvijas izlase pirms Eiropas čempionāta aizvadīs deviņas pārbaudes spēles. Pēc spēlēm Tamperē pret Somiju, 4.-5.augustā tiks aizvadīts pārbaudes turnīrs Klaipēdā, kur pusfinālā būs jātiekas ar Gruzijas valstsvienību. Otrā pārī spēkosies Lietuva un Polija.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl