Komentāri

Latvijas izlase Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Stambulā spraigā cīņā piekāpās Slovēnijas valstsvienībai ar rezultātu 97:103, noslēdzot turnīru.

Rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Kristaps Porziņģis, kam sekoja Dāvis Bertāns ar 23 punktiem un Dairis Bertāns ar 12 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izlases kapteinis Jānis Blūms atzina, ka abas komandas bija pelnījušas iekļūt pusfinālā. Komanda slikti iesāka pirmo un trešo ceturtdaļu, tomēr pēc tam visu laiku izlase bija spēlē. Basketbolists uzskata, ka spēles likteni izlēma mazas detaļas un kļūdas. Uz jautājumu, vai Blūmu vēl redzēsim izlasē, kapteinis atbildēja, ka viņam jāapdomājas, taču nē viņš nesaka.

VIDEO:

 

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl