Bagatskis: Spēles sākumā bija ”mīcīšanās”, un Krievijas izlase ir rupja komanda

0 Komentāru
Bagatskis: Spēles sākumā bija ”mīcīšanās”, un Krievijas izlase ir rupja komanda
05.09.2017. Stambula, Turcija. Eiropas čempionāta basketbola (Eurobasket 2017) spēle starp Latvijas un Krievijas viriešu basketbola izlasem. Ainars Bagatskis (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis pēc grūtās spēles ar Krieviju uzsvēra, ka mūsu valstsvienība dueļa sākumā nav spēlējusi savu spēli, bet pretinieku komandu nosauca par pieredzējušu, bet reizē rupju.

“Viņi zina, kā spēlēt basketbolu. Tā ir pieredzējusi un rupja komanda. Jūs taču redzējāt, kādas brīžiem bija viņu piezīmes. Mums bija jāmāk “turēt sitienu”. Spēles sākums bija vairāk tāda mīcīšanās, fiziska cīņa. Galvenais bija saglabāt to līdz beigām, jo uzskatu, ka fiziski esam labāki. Tomēr bija situācijas, kad nespējām paātrināt spēli. Kad netikām līdzi aizsardzībā un nevarējām iemest, sākām raustīties. Pats galvenais bija nomierināties un izdarīt secinājumus. Tie laiki, kad treneris spēlētājiem “dod iekšās”, ir garām. Basketbolisti nav mazi bērni, viņi zina, kāpēc atrodas šeit un kāpēc spēlē basketbolu,” skaidroja Bagatskis.

Video: Ainara Bagatska komentārs par aizvadīto dueli ar Krieviju

0 Komentāru