Komentāri

Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis intervijā pēc uzvarētās spēles pret Melnkalni, uzslavēja mūsu valstsvienības sniegumu, kā arī iezīmēja nākamās pretinieces Slovēnijas trumpjus.

“Slovēnijai viss darbs sākas no mazās līnijas – Gorans Dragičs un Luka Dončičs, kā arī tam klāt vēl trīs četri labi snaiperi. Šajā komandā ir pieredzējuši spēlētāji, kas komentārus neprasa. Stils viņiem ir līdzīgs kā mums – spēlē ātru basketbolu, daudz uzbrūk, it īpaši Dragičs. Galvenais, ko mums darīt – pēc metiena ātri jāatgriežas aizsardzībā. Mums viņiem jāliek spēlēt pozicionāls basketbols, jo šai vienībai nedrīkst ļaut ieskrieties. Viņi pārskrēja pāri Francijai un Grieķijai, kas ir labs uzskates materiāls un mums no tā vajadzētu izdarīt secinājumus,” sacīja Bagatskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Bagatskis par dueli ar Melnkalni un nākamo pretinieci Slovēniju

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl