Aplūko, kā Latvijas izlases basketbolisti iejūtas šefpavāra lomā

0 Komentāru
Aplūko, kā Latvijas izlases basketbolisti iejūtas šefpavāra lomā
PUBLICITĀTES FOTO

Jau šīs nedēļas nogalē Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība aizvada svarīgas Pasaules kausa kvalifikācijas otrā posma spēles, uzņemot pie sevis Melnkalnes valstsvienību un trīs dienas vēlāk plāno došanos uz Ļubļanu, kur  tikšanās Slovēnijas izlasi. Taču pirms atbildīgajām spēlēm komanda iejutās ševpavāru lomās un sarīkoja kopīgas vakariņas.

Lai stiprinātu komandas garu, vairotu spēku pirms izšķirošajām spēlēm un uzturētu labu noskaņojumu, Latvijas vīriešu basketbola izlase sanāca uz kopīgām vakariņām. Spēlētāji un treneris tās gatavoja sev paši ne tikai gardus, bet arī veselīgus Ziemassvētku ēdienus.

Uz pirmās adventes vakariņām un veselīgu cepešu meistarklasi bija ieradušies izlases spēlētāji – Rolands Freimanis, Ronalds Zaķis, Kaspars Bērziņš, Artūrs Strautiņš, galvenais treneris Arnis Vecvagars un Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps. Vakara gaitā garšu meistara Arvja Zēmaņa vadībā sportisti kopā ar ”Ķekava” valdes priekšsēdētāju Andrjusu Pranckeviču pagatavoja četrus vistas cepešus Ziemassvētku garšas marinādēs – ķiploku medus, zaļumu un mārrutku, apelsīnu, kā arī neparastajā – ogu un piparmētru marinādē. Meistarklases noslēgumā veselīgie vistas cepeši tika degustēti kopīgās vakariņās.

0 Komentāru