Anete Jēkabsone-Žogota par debitēšanu komentētājas lomā un Latvijas sieviešu izlases izredzēm EČ

0 Komentāru
Anete Jēkabsone-Žogota par debitēšanu komentētājas lomā un Latvijas sieviešu izlases izredzēm EČ

Jau rīt sāksies Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm ”FIBA EuroBasket Woman 2017”, kurā mūsu dāmas cīnīsies D apakšgrupā ar Krievijas, Beļģijas un Melnkalnes komandām. Šīs sacensības translēs kanāls ”Viasat Sport Baltic” un video satura platforma”Viaplay”. Ir arī kāds pārsteigums, basketbola mačus komentēs Anete Jēkabsone-Žogota kopā ar Raimondu Zepu.

Tu esi beigusi karjeru Latvijas izlasē, tomēr nekur tālu no šā turnīra ”EuroBasket” neesi tikusi, jo šogad debitēsi kā komentētāja ”Viasat sport Baltic” kanālā.

Anete Jēkabsone- Žogota

Anete Jēkabsone-Žogota

Vienmēr dzīvē pieņemu jaunus izaicinājumus un piedāvājumus. Pēc basketbola meklēju kaut ko jaunu, tāpēc nekad nevar zināt, varbūt, ka man iepatiksies komentēšana. Man patīk, kā spēles komentē Raimonds Zeps, tāpēc domāju, ka kopā mums izveidosies labs duets. Esam arī patrenējušies komentēt kopā, un teikšu, ka tas nav viegli. No malas viss izskatās vienkārši – tik atnāc un tik sāc runāt! Taču, kad pirmo reizi izmēģinājām -Raimonds teica, ka viņš iesāks un man jāturpina, bet man mute bija ciet, nezināju, kas man tagad jāsaka! Domāju, ka būs interesanti gan pašai, gan arī klausītājiem.

Kādas ir Tavas prognozes par mūsu valstsvienības izredzēm?

Anete Jēkabsone- Žogota

Anete Jēkabsone-Žogota

Sieviešu basketbols ir pakārtojies vienā līmenī, nav vairs kāda izteikta līdera. Zinu, ka Serbijas izlasei ir iekšēji konflikti, jo nokomplektēta jauna komanda, arī Krievijas izlasei jauna paaudžu maiņa. Tā kā varam uzvarēt visus un arī zaudēt visiem. Piecdesmit uz piecdesmit! Bet konkrēti pateikt, kas būs čempions, tā nevaru. Kādreiz izteiktas komandas bija Spānija, Krievija un Čehija. Pirmā spēle mums būs pret Krievijas izlasi, taču pārbaudes spēlē viņas zaudēja Grieķijai, tā kā neko nevar zināt. Krievietes ir spraigas pretinieces, bet mēs arī esam jaunas un gatavas cīnīties!

Tavs novēlējums Latvijas izlases dāmām!

Anete Jēkabsone- Žogota

Anete Jēkabsone-Žogota

Mans novēlējums ir izbaudīt šos basketbola svētkus, mēs spēlējam Eiropas čempionātā jau septīto reizi. Meitenes cītīgi trenējās, neatpūtās, ziedoja savu laiku, tāpēc vajag nospēlēt uz maksimālo, lai pavadītu turpmāko vasaru godam!

Lūk, ko saka ”Viasat Sport Baltic” komentētājs Raimonds Zeps par gaidāmo komentēšanu kopā ar Aneti Jēkabsoni-Žogotu!

Raimonds Zeps

Raimonds Zeps

Mēs iepriekš jau esam pamēģinājuši patrenēties komentēt un domāju, ka viss būs kārtībā. Esmu ar vairākiem cilvēkiem sācis komentēt, kuriem tā bija debija. Tas nav nekas sarežģīts cilvēkam, kurš basketbolu ļoti labi saprot. Ir tikai pareizi jāievirza cilvēka domas, pareizos teikumos. Domāju, ka Anetei tas nesagādās problēmas.

Kādas ir Tavas prognozes par mūsu valstsvienības izredzēm?

Raimonds Zeps

Raimonds Zeps

Pēdējos gados Latvijai ir notikusi paaudžu maiņa, komanda ar katru gadu rādījusi labāku sniegumu, jaunas spēlētājas pārliecinošāk jūtas laukumā, kā arī sevi pierādījis treneris izlasē. Domāju, ka varam sagaidīt arī pārsteigumus. Grupa nav viegla, tikt no tas ārā varam.Visticamāk, ka visu parādīs čempionāta pirmā spēle pret Krieviju – ar ko varam rēķināties un kam gatavoties! Ir vairākas traumas sastāvā, taču domāju, ka treneru korpuss ir pietiekami gudrs, lai varētu šos caurumus aizlāpīt!

0 Komentāru