Agrā rīta stundā Latvijas sieviešu basketbola izlase dodas uz Čehiju

Komentāri

Jau piektdien Latvijas basketbola sieviešu izlase uzsāks dalību Eiropas čempionātā. Mūsu dāmas cīnīsies D apakšgrupā ar Krievijas, Beļģijas, Melnkalnes izlasi. Agri no rīta LNT “900 sekunžu” reportieris Kaspars Dvinskis devās uz lidostu ”Rīga”, lai pavadītu mūsu dāmas.

Kaspars Dvinskis īsi pirms izlidošanas aprunājās ar Latvijas izlases galveno treneri Mārtiņu Zībartu, lai uzzinātu ar kādu noskaņojumu komanda dodas cīnīties un kādas izredzes ir mūsu izlasei šajā turnīrā. Arī Gunta Baško-Melnbārde sniedza komentāru par gaidāmo turnīru un atklāja, ka ir satraukusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl