Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vērsim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops lauvai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops jaunavai

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops svariem

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops skorpionam

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

Horoskops zivīm

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvijas izlase

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SPĀNIJA

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SPĀNIJA

Latvijas vīriešu basketbola izlase piektdien “Arēnā Rīga” Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra priekšpēdējā mačā tiekas ar Spāniju. Spēle sāksies 19:30, un to tiešraidē pārraidīs kanāls TV6 un portāls Skaties.lv.

Vecvagars: Asumi otrā puslaika sākumā mums palīdzēja

Vecvagars: Asumi otrā puslaika sākumā mums palīdzēja

Latvijas vīriešu basketbola izlasei svētdien Ļubļanā 2019.gada Pasaules kausa kvalifikācijas Eiropas zonas otrā posma I grupas mačā pret pašreizējo Eiropas čempioni Slovēniju palīdzēja otrā puslaika sākumā piedzīvotie asumi.

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SLOVĒNIJA - LATVIJA

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SLOVĒNIJA - LATVIJA

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien FIBA Pasaules kausa kvalifikācijas mačā tiekas ar Eiropas čempioni Slovēniju. Spēle sāksies 18:00 pēc Latvijas laika, un to tiešraidē translēs televīzijas kanāls TV6 un portāls Skaties.lv.

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - MELNKALNE

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - MELNKALNE 28

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien “Arēnā Rīga” Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas mačā tiekas ar Melnkalni. Spēle sāksies 19:30, un to tiešraidē pārraidīs kanālas TV6 un portāls Skaties.lv.

Aplūko, kā Latvijas izlases basketbolisti iejūtas šefpavāra lomā

Aplūko, kā Latvijas izlases basketbolisti iejūtas šefpavāra lomā

Jau šīs nedēļas nogalē Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība aizvada svarīgas Pasaules kausa kvalifikācijas otrā posma spēles, uzņemot pie sevis Melnkalnes valstsvienību un trīs dienas vēlāk plāno došanos uz Ļubļanu, kur  tikšanās Slovēnijas izlasi. Taču pirms atbildīgajām spēlēm komanda iejutās ševpavāru lomās un sarīkoja kopīgas vakariņas.