Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops vērsim

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops vēzim

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops lauvai

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops jaunavai

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops svariem

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops skorpionam

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

Horoskops strēlniekam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops mežāzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops ūdensvīram

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops zivīm

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvijas izlase

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - MELNKALNE

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - MELNKALNE 28

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien “Arēnā Rīga” Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas mačā tiekas ar Melnkalni. Spēle sāksies 19:30, un to tiešraidē pārraidīs kanālas TV6 un portāls Skaties.lv.

Aplūko, kā Latvijas izlases basketbolisti iejūtas šefpavāra lomā

Aplūko, kā Latvijas izlases basketbolisti iejūtas šefpavāra lomā

Jau šīs nedēļas nogalē Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība aizvada svarīgas Pasaules kausa kvalifikācijas otrā posma spēles, uzņemot pie sevis Melnkalnes valstsvienību un trīs dienas vēlāk plāno došanos uz Ļubļanu, kur  tikšanās Slovēnijas izlasi. Taču pirms atbildīgajām spēlēm komanda iejutās ševpavāru lomās un sarīkoja kopīgas vakariņas.

TIEŠRAIDE. FIBA PK sievietēm 2018. LATVIJA - ASV

TIEŠRAIDE. FIBA PK sievietēm 2018. LATVIJA - ASV

Latvijas sieviešu basketbola izlase otrdien Tenerifē Pasaules kausa izcīņas mačā tiekas ar titulēto ASV valstsvienību. Spēle sāksies 20:00 un to tiešraidē translēs kanāls TV3 un portāls Skaties.lv.

Zībarts: Spēle tika izlemta ar vienu metienu

Zībarts: Spēle tika izlemta ar vienu metienu

Pasaules kausa izcīņas spēle starp Latvijas un Senegālas sieviešu basketbola izlasēm tika izlemta ar vienu metienu, uzskata Latvijas valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.