Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops vērsim

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops dvīņiem

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

Horoskops vēzim

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops lauvai

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops jaunavai

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops svariem

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops skorpionam

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops strēlniekam

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops mežāzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops ūdensvīram

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops zivīm

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvijas izlase

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - MELNKALNE

TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - MELNKALNE 28

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien “Arēnā Rīga” Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas mačā tiekas ar Melnkalni. Spēle sāksies 19:30, un to tiešraidē pārraidīs kanālas TV6 un portāls Skaties.lv.

Aplūko, kā Latvijas izlases basketbolisti iejūtas šefpavāra lomā

Aplūko, kā Latvijas izlases basketbolisti iejūtas šefpavāra lomā

Jau šīs nedēļas nogalē Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība aizvada svarīgas Pasaules kausa kvalifikācijas otrā posma spēles, uzņemot pie sevis Melnkalnes valstsvienību un trīs dienas vēlāk plāno došanos uz Ļubļanu, kur  tikšanās Slovēnijas izlasi. Taču pirms atbildīgajām spēlēm komanda iejutās ševpavāru lomās un sarīkoja kopīgas vakariņas.

TIEŠRAIDE. FIBA PK sievietēm 2018. LATVIJA - ASV

TIEŠRAIDE. FIBA PK sievietēm 2018. LATVIJA - ASV

Latvijas sieviešu basketbola izlase otrdien Tenerifē Pasaules kausa izcīņas mačā tiekas ar titulēto ASV valstsvienību. Spēle sāksies 20:00 un to tiešraidē translēs kanāls TV3 un portāls Skaties.lv.

Zībarts: Spēle tika izlemta ar vienu metienu

Zībarts: Spēle tika izlemta ar vienu metienu

Pasaules kausa izcīņas spēle starp Latvijas un Senegālas sieviešu basketbola izlasēm tika izlemta ar vienu metienu, uzskata Latvijas valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.