Komentāri
Latvijas izlase aizvada treniņu jaunajā arēnā
Latvijas basketbola izlases treniņš "Sinan Erdem Dome" arēnas trenniņu hallē. (Edijs Pālens / LETA)

Gatavojoties rītdienas astotdaļfināla spēlei ar Melnkalni, mūsu izlase šodien aizvadīja treniņu ”Sinan Erdem Dome” arēnās trenniņu hallē Stambulā. Tieši šajā arēnā latvieši cīnīsies par 2017. gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu.

Latvijas izlase šajā čempionāta aizvadīja piecas spēlēs, izcīnot uzvaras par Krieviju, Lielbritāniju, Turciju un Beļģiju. Vienīgais zaudējums tika piedzīvots pret Serbiju. D grupā tas ļāva finišēt otrajā vietā un izslēgšanās spēļu pirmajā kārtā ir iespēja tikties ar nomināli vājāko pretinieku. Melnkalnes izlase C grupā ierindojās trešajā vietā, aiz Horvātijas un Spānijas. Rīt Latvijas – Melnkalnes spēles sākums plkst. 12.30

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO:

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl