Komentāri
Latvijas fani un vietējās policijas vienības pie ”Fenerbahce Ulker Sport Arena”. Eiropas čempionāts turpinās ar spēlēm Stambulā
Līdzjutēji pie ''Ulker'' arēnas Stambulā, kurā norisinās Eiropas čempionāta finālturnīra spēles basketbolā. (Edijs Pālens / LETA)

Daudzi policisti, kas ir sapulcējušies pie arēnas, ir gatavi nodrošināt kārtību spēļu laikā. Savukārt Latvijas basketbola fani sāk pulcēties kuplā skaitā, lai klātienē atbalstītu mūsu izlasi cīņā ar Serbiju.

Šodien dalību Eiropas čempionātā uzsāk D grupa. Pirmajā dienās spēlē Beļģija ar 103:90 pārspēja Lielbritāniju. Taču visus līdzjutējus Latvijā interesē otrā spēlē, kad laukumā dosies Serbijas un Latvijas izlases. Spēles sāksies 17.00, tāpēc latviešu fani laikus sāk pulcēties pie arēnas. Čempionāts pulcē daudzus tūkstošus basketbola fanu, kuri mēdz būt karstasinīgi. Organizatori ir parūpējušies par drošību un nosūtījuši vairākas policijas vienības pie arēnas. Lai vieglāk būtu apspiest iekarsušos fanus, kartībsargi ir gatavi izmantot pūļa savaldīšanas ūdens lielgabalu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO:

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl