Komentāri
Latvijas fani un vietējās policijas vienības pie ”Fenerbahce Ulker Sport Arena”. Eiropas čempionāts turpinās ar spēlēm Stambulā
Līdzjutēji pie ''Ulker'' arēnas Stambulā, kurā norisinās Eiropas čempionāta finālturnīra spēles basketbolā. (Edijs Pālens / LETA)

Daudzi policisti, kas ir sapulcējušies pie arēnas, ir gatavi nodrošināt kārtību spēļu laikā. Savukārt Latvijas basketbola fani sāk pulcēties kuplā skaitā, lai klātienē atbalstītu mūsu izlasi cīņā ar Serbiju.

Šodien dalību Eiropas čempionātā uzsāk D grupa. Pirmajā dienās spēlē Beļģija ar 103:90 pārspēja Lielbritāniju. Taču visus līdzjutējus Latvijā interesē otrā spēlē, kad laukumā dosies Serbijas un Latvijas izlases. Spēles sāksies 17.00, tāpēc latviešu fani laikus sāk pulcēties pie arēnas. Čempionāts pulcē daudzus tūkstošus basketbola fanu, kuri mēdz būt karstasinīgi. Organizatori ir parūpējušies par drošību un nosūtījuši vairākas policijas vienības pie arēnas. Lai vieglāk būtu apspiest iekarsušos fanus, kartībsargi ir gatavi izmantot pūļa savaldīšanas ūdens lielgabalu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO:

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl