Latvijas basketbolisti spiesti atzīt Lietuvas pārākumu

Komentāri
Latvijas basketbolisti spiesti atzīt Lietuvas pārākumu
Foto: F64

Otrajā spēlē Eiropas basketbola finālturnīrā Latvija piedzīvoja pirmo zaudējumu un piekāpās Lietuvai ar rezultātu 49:68.

Spēli pārliecinošāk iesāka Latvijas basketbolisti, kurus uz priekšu dzina Arēnā Rīga klātesošie līdzjutēju tūkstoši. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:13 mājinieku labā.

Arī otrajā ceturtdaļā turpinājās ļoti enerģiska cīņa par katru laukuma centimetru abu komandu izpildījumā – tajā gan vadību izdevās pārņemt lietuviešiem, kuri pirms došanās pārtraukumā atradās uzvarētājos ar viena punkta pārsvaru (29:28).

Atsākoties spēlei pēc puslaika pārtraukuma, lietuvieši turpināja audzēt savu pārsvaru un pēc spēlētām 30 minūtēm jau atradās vadībā ar +10 punktiem (49:39).

Pēdējā ceturtdaļā Lietuva vēl vairāk apliecināja savu favorītu statusu, ne tikai mačā, bet arī visā turnīrā. Latvijas centieni gūt punktus tika apturēti, bet lietuvieši turpināja palielināt pārsvaru. Spēles beigu rezultāts 68:49 Lietuvas labā un jaunāko laiku Eiropas čempionātu vēsturē šī ir bijusi vismazāk rezultatīvā spēle Latvijas basketbolistu izpildījumā.

Neskatoties uz maz gūtajiem punktiem, latviešu basketbolisti lielākajā daļā mača epizožu parādīja vienotību un cīņassparu.

Latvija pret Lietuvu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl