Komentāri
Latvijas basketbola izlase sāk gatavoties Eiropas čempionātam Rīgā
Foto: BASKET.LV

Latvijas vīriešu valstsvienības ceļu uz Eiropas čempionāta finālturnīru trešdien, 22. jūlijā, ievadīja preses konference un otrajā sastāvā iekļauto spēlētāju pirmais treniņš. Trešdien uz pirmo nodarbību pulcēsies komandas pamatsastāvā iekļautie basketbolisti.

“Mums ir daudz labu spēlētāju un visiem būs iespēja pierādīt savu noderību. Viss būs atkarīgs no mums – kā sagatavosimies čempionātam un katrai spēlei,” akcentē galvenais treneris Ainars Bagatskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No šodienas Biļešu servisa tirdzniecības vietās var iegādāties biļetes uz Latvijas komandas pārbaudes spēlēm ”Arēnā Rīga”: 7. augustā ar Poliju, 9. augustā ar Slovēniju, 29. augustā ar Maķedoniju.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

”Eiropas čempionāta finālturnīrā Latvijas vīriešu valstsvienība spēlēs jau desmito reizi, un šis turnīrs komandai būs īpašs. Pirmkārt, tāpēc, ka šis modelis kopš 2010. gada saspēlējies, krājis pieredzi, uzlabojis bilanci un lolo aizvien godkārīgākus mērķus. Otrkārt, tāpēc, ka pēc 78 gadu pārtraukuma valstsvienībai būs iespēja Eiropas čempionāta spēles aizvadīt Rīgā, savu skatītāju priekšā. Tas nozīmē, gan lielu atbalstu tribīnēs, gan lielu atbildību.

Valstsvienībai būs spraigs sagatavošanās posms un pārbaudes spēles ar stipriem pretiniekiem. To visu noorganizēt nepieciešamajā līmenī palīdz mūsu atbalstītāji: ”Latvijas Dzelzceļš”, ”Latvijas Gāze”, ”LG Electronics”,  Rīgas dome, ”Adidas”, “Škoda” un LTV7. Īpašs prieks, ka ”OlyBet Sport Bar” kļuvis ne tikai par Latvijas vīriešu valstsvienības ģenerālsponsoru, bet arī par Latvijas basketbola ilgtermiņa partneri, ar kuru šodien parakstām sadarbības līgumu.”

”OlyBet Sports Bar” pārstāvis Gints Pakārklis:

”Šis nav pirmais gads, kad sadarbojamies ar LBS un vīriešu valstsvienību, bet šis ir īpašs gads. Mums ir liels pagodinājums kļūt par valstsvienības ģenerālsponsoru. Ceru, ka kopīgiem spēkiem liksim par Latvijas basketbolistiem runāt visā Eiropā.”

Vīriešu valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis:

”Mūsu plānus mazliet koriģējuši blakus apstākļi. Nebūs Dāvja Bertāna, Kristapa Porziņģa, Ojāra Siliņa, pēdējā brīdī noskaidrojās, ka veselības stāvokļa dēļ darbā nevar iesaistīties Rihards Kuksiks. Tomēr mums ir daudz labu spēlētāju, un visiem būs iespēja pierādīt savu noderību. Komandas vadībai pievienojies treneris Roberts Štelmahers, kurš izlasē atgriežas pēc trīs gadu pārtraukuma. Ideja par eksperimentālo sastāvu bija jau sen, gribas, lai spēlētāji izcīna vietu pamatsastāvā. Būs trīs treniņi un divas spēles ar Tunisijas izlasi. Pēc tam pieci vai seši spēlētāji pievienosies pamatsastāvam. Eiropas čempionāta izlozi savulaik nosaucu par veiksmīgu, bet tā izskatās tikai uz papīra. Visās komandās ir pieredzējuši Eirolīgas spēlētāji, visām ir ambīcijas. Viss būs atkarīgs no mums – kā sagatavosimies katrai spēlei.”

Valstsvienības kapteinis Jānis Blūms:

”Paldies daudziem cilvēkiem par atbalstu šajos gados, lai Rīgā varētu notikt Eiropas čempionāts. Iesaistīšanās valstsvienības darbā vienmēr izraisa pozitīvas emocijas – gan man, gatavojoties sestajam Eiropas čempionātam, gan, ceru, arī mūsu debitantiem. Mums priekšā īpašs čempionāts, jo spēlēsim Rīgā, saviem skatītājiem. Mums tas ir gan pagodinājums, gan papildu motivācija. Tie būs svētki cilvēkiem visā Latvijā un Baltijā. Prieks, par lielo interesi, taču esmu dzirdējis, ka uz dažām mūsu spēlēm biļetes vēl ir pieejamas. Nāciet palīgā, izmantojiet iespēju redzēt Eiropas čempionātu Rīgā, kas tik drīz neatkārtosies. Un, protams, izmantojiet iespēju kļūt par valstsvienības sesto spēlētāju.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl