Žurnālists: Porziņģis Dalasai uzbrukumā varētu būt labāk piemērots kā komandas trešā opcija

2 komentāri
Žurnālists: Porziņģis Dalasai uzbrukumā varētu būt labāk piemērots kā komandas trešā opcija
REUTERS/SCANPIX

ASV medija ”The Ringer” žurnālists Kevins O’Konors publicējis rakstu saistībā ar Nacionālās basketbola asociācijas klubu Dalasas ”Mavericks” un labākajiem veidiem, kā komandai attīstīties nākotnē.

Viens no galvenajiem žurnālista uzsvērtajiem aspektiem bijis tas, ka Porziņģis vismaz šobrīd nespēlē kā 158 miljonus dolāru vērts spēlētājs un nav piemērots uzbrukuma otrās opcijas lomai.

Dalasas ”Mavericks” komanda šajā sezonā spēlē daudz labāk, nekā tas bija paredzēts, un tas notiek komandas līdera Luka Dončiča vadībā, kurš no laba spēlētāja pagājušajā sezonā šosezon kļuvis par izcilu, jau savā otrajā gadā NBA kandidējot uz sezonas vērtīgākā spēlētāja balvu. O’Konors akcentē, ka tieši šie komandas labie sasniegumi rezultāti prasa labāku sniegumu no Porziņģa jau šobrīd, jo ar šādu Dončiča sniegumu komanda uzskatām par čempiona titula pretendenti.

Porziņģa loma rakstā tiek salīdzināta ar tādiem spēlētājiem kā Kriss Bošs Maiami ”Heat” periodā un Bruks Lopess, kurš šobrīd spēlē Milvoki ”Bucks”, – tie ir labi garie aizsardzības spēlētāji, kuri spēj gūt punktus arī no distances, tādā veidā atbrīvojot groza apakšu komandas līderim. Tomēr šie spēlētāji ir vai bija trešās opcijas savās komandās (Lopess, iespējams, ceturtā) – Bošs spēlēja kopā ar Lebronu Džeimsu un Dveinu Veidu, kamēr Lopess spēlē kopā ar Jani Adetokunbo, Krisu Midltonu un Eriku Bledso.

Tomēr tas, ka Porziņģis būtu jāaizmaina, O’Konoram arī liekas nepareizs viedoklis, jo latviešu spēlētājs ”cementē” Dalasas aizsardzību, turklāt viņam ir samērā liels kontrakts, Porziņģis, žurnālista prāt, būtu laba komandas trešā opcija uzbrukumā. Tieši tādēļ komandai esot jāpiesaista vēl viens spēlētājs, kurš var ar driblu apspēlēt pretiniekus, jo Porziņģis situācijās, kad pašam jāapspēlē pretinieks šajā sezonā nav bijis veiksmīgs.

Tieši tādēļ komandai nepieciešami tādi spēlētāji, kā piemēram, Oklahomasitijas ”Thunder” uzbrucējs Danilo Galinari, ko iegūt ar maiņas darījumu ”Mavericks” būs grūti, vai Memfisas ”Grizzlies” spēlētājs Andre Igudala, kurš gan šajā sezonā nav aizvadījis nevienu spēli NBA.

To, vai “Mavericks” par titulu gatavi sacensties jau šogad vai tomēr tiks vēl nedaudz nogaidīts, protams, redzēsim jau sezonas gaitā gan ar ”Mavericks” spēlēm laukumā, gan ar to, kādas būs vai nebūs komandas darbības atlikušajā laikā spēlētāju maiņu tirgū.

2 komentāri