”Wizards” zvaigzne Vols: Es zināju, ka Bertāns ir labs snaiperis, bet nekad nenojautu, ka tik labs

0 Komentāru
”Wizards” zvaigzne Vols: Es zināju, ka Bertāns ir labs snaiperis, bet nekad nenojautu, ka tik labs
AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Vašingtonas ”Wizards” zvaigzne Džons Vols intervijā ar ASV mediju ”NBC Sports Washington” veltījis atzinīgus vārdus savam komandas biedram Dāvim Bertānam.

”Bertāns…. Es zināju, ka viņš labi met laikā, kad viņš bija ar Sanantonio ”Spurs”, bet es nekad nenojautu, ka viņš to dara tik labi. Es domāju, ka tā ir lieliska iespēja, ka vienlaicīgi mums ir viņš un Bredlijs Bīls,” izteicās Vols.

27 gadus vecais Bertāns šajā sezonā pārspējis daudzu gaidas par viņa spēli laukumā un ir viens no labākajiem tālmetienu izpildītājiem visā līgā. Bertāns šajā sezonā vidēji spēlē izmet 8,4 trīspunktniekus, tos realizējot ar 42,2% precizitāti.

Vols šobrīd ārstē savu Ahileja cīpslas savainojumu un viņam paredzēts izlaist visu šo sezonu, lai gan janvāra beigās saspēles vadītājs atgriezies treniņos un jau spēlē 5 pret 5. Uz iespēju uzspēlēt kopā ar Bertānu ceturtais labāk apmaksātākais spēlētājs visā NBA skatās vairāk kā pozitīvi.

”Es cenšos būt līgas līderis rezultatīvajās piespēlēs. Es domāju, ka man būtu reāla iespēja šādam sasniegumam ar Bīlu un Bertānu, kā arī pārējiem spēlētājiem, kas mums šobrīd ir,” Vols izteicās. ”Šādi apstākļi dod man iespēju doties brīvos caurgājienos, jo kurš gan gribēs pieslēgties iekšā, ja uz perimetra stāv šie divi vīri?”

Jau ziņots, ka savā pēdējā mačā Bertāns iemeta 19 punktus, viņa pārstāvētajai Vašingtonas ”Wizards” piekāpjoties Goldensteitas ”Warriors”.

0 Komentāru