Komentāri

Nepatīkams starpgadījums piemeklējis NBA regulārā čempionāta maču starp Goldensteitas “Warriors” un Vašingtonas “Wizards” vienībām. Otrās ceturtdaļas noslēgumā mājinieku zvaigzne Dreimonds Grīns centās noskaidrot attiecības ar ”Wizards” spēlētāju Bīlu.

Otrās ceturtdaļas izskaņā,  kad bija palikušas 19,5 sekundes, Bīls ar kreiso roku ieķērās pretinieka kreklā, bet ar labo roku sagrāba Grīnu pie žokļa.  Protams, zinot Grīna reputāciju (basketbolists, kurš pats piekopj asu un rupju spēles stilu), nepalika atbildi parādā. Abi basketbolisti pamatīgi saķērās, Grīnam saplēšot pat kreklu. Pēc šīs epizodes abiem karstgalvjiem duelis bija beidzies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “Warriors” zvaigzne Grīns sakaujas ar ”Wizards” spēlētāju Bīlu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl