Komentāri

Nepatīkams starpgadījums piemeklējis NBA regulārā čempionāta maču starp Goldensteitas “Warriors” un Vašingtonas “Wizards” vienībām. Otrās ceturtdaļas noslēgumā mājinieku zvaigzne Dreimonds Grīns centās noskaidrot attiecības ar ”Wizards” spēlētāju Bīlu.

Otrās ceturtdaļas izskaņā,  kad bija palikušas 19,5 sekundes, Bīls ar kreiso roku ieķērās pretinieka kreklā, bet ar labo roku sagrāba Grīnu pie žokļa.  Protams, zinot Grīna reputāciju (basketbolists, kurš pats piekopj asu un rupju spēles stilu), nepalika atbildi parādā. Abi basketbolisti pamatīgi saķērās, Grīnam saplēšot pat kreklu. Pēc šīs epizodes abiem karstgalvjiem duelis bija beidzies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “Warriors” zvaigzne Grīns sakaujas ar ”Wizards” spēlētāju Bīlu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl