”Warriors” treneris Kers: Luka Dončičs jau šobrīd ir Zvaigžņu spēles līmeņa basketbolists

0 Komentāru
”Warriors” treneris Kers: Luka Dončičs jau šobrīd ir Zvaigžņu spēles līmeņa basketbolists
AFP/AP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas pēdējo divu gadu čempionvienības Goldensteitas ”Warriors” galvenais treneris intervijā izteicis savu viedokli, ka 19 gadus vecais Luka Dončičs jau savā pirmajā sezonā Ziemeļamerikā sasniedzis Visu Zvaigžņu spēlei cienīga līmeņa spēlētājs.

”Warriors” treneris Kers: ”Viņš neizskatās pēc pirmgadnieka.”

2018. gada NBA drafta trešā izvēle Dončičs, raugoties uz statistiku, šobrīd aizvada vēsturiski labu pirmgadnieka sezonu, tāpat viņš līdzjutēju balsojumā par iekļūšanu Visu Zvaigžņu spēles sākumsastāvā ieņem otro vietu Rietumu konferences uzbrucēju kategorijā, atpaliekot tikai no Lebrona Džeimsa.

Kers turpināja: ”Es daudz par viņu pirms ienākšanas NBA nezināju. Nekad neredzēju to, kā viņš spēlē arī līdz pirmajai reizei, kad tikāmies ar Dalasas ”Mavericks” vai skatoties TV. Viņš ir tik ļoti pārliecināts savās darbībās, tas nav kaut kas tāds, ko bieži var redzēt no 19 gadus veciem basketbolistiem, kas nākuši no citām valstīm.”

”Viņš ir brīnišķīgs spēlētājs. Es domāju, ka viņš jau šobrīd ir cienīgs spēlēt Zvaigžņu spēlē. Es nezinu, kā beigsies balsošana, bet man viņš izskatās pēc spēlei atbilstoša spēlētāja.’’

0 Komentāru