Vīriešu basketbola izlase tiek pie jauna atbalstītāja

0 Komentāru
Vīriešu basketbola izlase tiek pie jauna atbalstītāja
BASKET.LV

Būvmateriālu ražotājs “Knauf” oficiāli kļuvis par Latvijas vīriešu basketbola izlases atbalstītāju, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība gatavojas svarīgajām Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Bosnijas un Hercegovinas (piektdien) un Bulgārijas (pirmdien) izlasēm.

Svarīgo cīņu priekšvakarā piektdien, 14.februārī, LBS prezidents Raimonds Vējonis un SIA “Knauf” parakstīja sadarbības līgumu.

Gandarījumu par parakstīto vienošanos neslēpa nesen amatā ievēlētais Vējonis, kurš atgādina, ka Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība jau pēc dažām dienām uzsāks cīņu par dalību Eiropas čempionāta finālturnīrā.

“Lai komanda varētu kvalitatīvi sagatavoties un veiksmīgi startēt atbildīgajās sacensībās, viens no LBS pamatuzdevumiem ir sadarbība ar atbalstītājiem, kas novērtē mūsu komandas lielo potenciālu. Efektīva sadarbība ar uzņēmumiem atbalsta jomā samazina atkarību no valsts dotācijām un sponsoru ziedojumiem,” uzsvēra Vējonis.

Tikmēr “Knauf” direktors Arnis Ivanovs uzsvēra, ka uzņēmums jau ilgāku laiku sekojis līdzi valstsvienības panākumiem.

“Tāpat kā māju nevar uzcelt vienā dienā, arī lai kļūtu par izcilu basketbolistu, ir jātrenējas gadiem. Mēs, “Knauf”, ar lielu interesi vienmēr sekojam līdzi mūsu basketbolistu panākumiem, tāpēc šobrīd esam priecīgi paziņot, ka esam ieņēmuši vīriešu basketbola izlases atbalstītāja lomu,” norāda Ivanovs.

Viņš atzīst, ka mērķi ir uzstādīti īpaši augsti, un cer, ka “Knauf” kopā ar līdzjutējiem spēs nodrošināt uzvarām nepieciešamo enerģiju.

Pagājušajā nedēļā LBS arī paziņoja tos 15 spēlētājus, kuri cīnīsies par kvalifikācijas turnīra mačos. Latvijas izlases paplašinātais kandidātu saraksts dalībai 2021.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā:

Jānis Blūms, Artūrs Kurucs (abi – “VEF Rīga”), Aigars Šķēle (Tallinas “Kalev”/”Cramo”, Igaunija), Mārcis Vītols (“Ventspils”), Rinalds Sirsniņš (“Ogre”), Artūrs Žagars (Badalonas “Joventut”, Spānija), Artis Ate (Klužas-Napokas “U-Banca Transilvania”, Rumānija), Mārtiņš Laksa (Ļubļinas “Start”, Polija), Žanis Peiners (Belgradas “Partizan NIS”, Serbija), Māris Gulbis, Klāvs Čavars (abi – “Ventspils”), Ojārs Siliņš (Brešas “Germani Basket”, Itālija), Artjoms Butjankovs (Jaroslavļas “Burevestnik”, Krievija), Mareks Mejeris (Parmas “Perma”, Krievija), Mārtiņš Meiers (Podgoricas “Budučnost VOLI”, Melnkalne).

0 Komentāru