“Vienradzis” spridzina! Porziņģis ar savu danku iekaro NBA TOP 10 pirmo vietu

1 komentārs
AP/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” naktī uz ceturtdienu ar 103:109 piekāpās vienai no NBA Austrumu konferences spēcīgākajām komandām Bostonas ”Celtics”.

Porziņģis laukumā bija 37 minūtes, kuru laikā guva 23 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas un bloķēja trīs metienus.

Spēles ceturtajā ceturtdaļā Porziņģis ar zibenīgu apgriezienu apspēlēja par 20 cm īsāko Džeilenu Braunu un trieca bumbu “Celtics” grozā, izpelnoties pirmo vietu NBA TOP 10!

Trešo vietu ieņēma Oklahomasitijas “Thunder” basketbolisti Abdels Naders un Šajs Gildžoss-Aleksandrs, kuri trešās trešdaļas izskaņā divu sekunžu laikā guva piecus punktus.

Otrajā vietā ir talantīgais Denveras “Nuggets” Nikola Jokičs, kurš uzbrukuma laikā beigās, stāvot uz vienas kājas, no trīspunktu līnijas trāpīja grozā pāri sava vārda brāļa Nikolas Vučeviča rokām.