Vienradzis Porziņģis gatavs sestdienas cīņai ar Sakramento “Kings”

1 komentārs
Vienradzis Porziņģis gatavs sestdienas cīņai ar Sakramento “Kings”
Foto: AFP/SCANPIX

Kristaps Porziņģis ir sadziedējis sāpošo potīti un elkoni, un ir gatavs sestdienas Ņujorkas “Knicks” spēlei ar Sakramento “Kings”.

Porziņģis potīti un elkoni savainoja otrdienas spēlē savā laukumā ar Šarlotes “Hornets”, kurā “Knicks” izcīnīja uzvaru ar 118:113. Jau trešdien Ņujorkas komandai bija jādodas uz Floridu, kur gaidīja mačs ar Orlando “Magic”. Spēlējot bez Porziņģa, “Knicks” piedzīvoja zaudējumu ar 99:112.

Intervijā WFAN radiostacijai Kristaps paziņoja, ka pietūkums eloknī ir nogājis, un viņš būs gatavs doties laukumā pret Sakramento “Kings”. Savu pirmo divu sezonu laikā Porziņģis savainojumu dēļ izlaida 26 spēles.

Latvijas basketbolists pieļauj domu, ka pēc sezonas elkonim vajadzēs pievērsties nopietnāk. “Kad sasitu elkoni, tas pietūkst un kļūst jūtīgs, kā rezultātā nevaru iztaisnot roku. Tas mani nedaudz uztrauc. Tā ir vienmēr, tieku vaļā no pietūkuma un viss atkal ir kārtībā. Tomēr domāju, ka pēc sezonas man vajadzētu ar to ko iesākt. Tā tas nevar turpināties katru sezonu,” sacīja Porziņģis.

“Knicks” uzvarējusi sešas no pēdējām astoņām spēlēm, un ar sešām uzvarām 11 mačos Austrumu konferences tabulā ieņem 7.vietu. Sakramento “Kings” ar trīs uzvarām 11 spēlēs ieņem 14.vietu Rietumu konferencē.