Vērtējot NBA maiņu darījumus: kādu atzīmi pelnījusi katra komanda?

Autors: Krišs Kairis

0 Komentāru
Vērtējot NBA maiņu darījumus: kādu atzīmi pelnījusi katra komanda?
AFP/SCANPIX

Maiņu logs Nacionālajā basketbola asociācijā oficiāli vakar ticis slēgts, komandām vēl steidzot izdarīt pēdējās maiņas, lai pastiprinātu sastāva komplektāciju šai sezonai vai tieši otrādi – gatavotos nākamajām.

Arī Skaties.lv šīm darbībām sekoja līdzi teksta tiešraidē, tomēr tagad pienācis laiks ar izvēdinātu galvu tās vērtēt, piešķirot katrai komandai atzīmi par izdarītajiem maiņu darījumiem.

Komandas tiek vērtētas 10 baļļu skalā.

Atlantas ”Hawks”

Komanda piesaistījusi: Klintu Kapelu, Deveinu Dedmonu, Skalu Labisjeru, Dereku Voltonu junioru, 2020. gada drafta otrās kārtas izvēli (no Hjūstonas), 2021. gada drafta otrās kārtas izvēli (no Maiami).

Komanda atdevusi: 2020. gada drafta pirmā raunda izvēli (no ”Nets”), 2024. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Warriors”), Džabari Pārkeru, Aleksu Lenu.

Foto: AFP/SCANPIX

Komanda maiņu loga pēdējās dienās darbojusies ļoti aktīvi, papildinot savu garo spēlētāju loku. Par svarīgāko papildinājumu uzskatāms ”Rockets” centra spēlētājs Klints Kapela, kurš būs teicams ”pick’n’roll” partneris komandas zvaigznei Trejam Jangam, un ir tikai 25 gadus vecs, līdz ar to iederas ”Hawks” attīstības plānā. Tas, kas daudzus mulsina, ir veids, kā Kapela laukumā varēs saspēlēties ar komandas tagadējo centra spēlētāju Džonu Kolinsu, kurš pilda visai līdzīgas funkcijas Kapelam.

Kas attiecas uz Deveinu Dedmonu – spēlētājs 2018./19. gada sezonā parādīja, ka labi iederas ”Hawks” kopējā sistēmā, tādēļ kā centra spēlētājs, kas var nākt no rezervistu soliņa, būs vērtīgs papildinājums vienībai.

Atzīme: 6

Bostonas ”Celtics”

Maiņas darījumis neveica

Par spīti tam, ka Bostonas klubs šajā sezonā ”maiņu trakumā” neiesaistījās, komanda bija, šķiet, galvenā pretendente uz Dāvja Bertāna iegūšanu. ”Wizards” vienība par latviešu snaiperi pieprasīja divas pirmā raunda drafta izvēles.

Neveicot darījumus, komanda nav izjaukusi iekšējo mikroklimatu, kas šosezon šķiet labs, ”Celtics” vadība uzskata, ka viņiem ir viss nepieciešamais, lai par čempiona titulu 2020. gadā konkurētu arī bez maiņām ar nosacījumu, ja visi komandas spēlētāji būšot veseli.

Atzīme: 7

Šarlotes ”Hornets”

Maiņas darījumis neveica

Komandai, neveicot darījumus, visticamāk, nāksies vairāku spēlētāju sakarā apskatīt iespēju izpirkt viņu līgumus (Marvina Viljamsa, Bismaka Biombo gadījumos), lai turpinātu savu iesākto plānu ar savu jauno spēlētāju attīstīšanu.

Atzīme: 5

Čikāgas ”Bulls”

Maiņas darījumis neveica

Par spīti samērā augstām ekspektācijām pirms sezonas, ”Bulls” komandai šajā sezonā nesokas labi. Tieši tādēļ viņi varēja labi pārdot savus ”labos” spēlētājus, iegūstot vēl vairāk resursu nākotnes būvēšanai – komanda neaizmainīja Oto Porteru junioru, Tomašu Satoranski un Tadeusu Jangu, kuri, visticamāk, katrs savā veidā būtu noderīgi kādai no komandām, kas reāli pretendē uz titulu jau šajā sezonā.

Atzīme: 3

Klīvlendas ”Cavaliers”

Komanda piesaistīja: Andre Dramondu

Komanda atdevusi: Brendonu Naitu, Džonu Hensonu, 2023. gada drafta otrās kārtas izvēli.

Foto: AP/SCANPIX

Dramonda maiņa uz ”Cavaliers” bija droši vien visneizskaidrojamākais pavērsiens vakar. Pētot ASV basketbola apskatnieku viedokļus, šobrīd nevienam nav skaidrs, kādēļ komanda, kas cenšas aizmainīt Kevinu Lavu un viņa milzīgo kontraktu, būtu gatava piesaistīt vēl vienu garo spēlētāju ar lielu līgumu (Dramondam līgums pēc šīs sezonas beidzas, tomēr viņš var izmantot spēlētāja opciju un to uz gadu pagarināt).

Maiņu saprotamu nepadara arī tas, ka par Dramondu tika atdots tikpat kā nekas.

Atzīme: 2

Dalasas ”Mavericks”

Komanda piesaitīja: Viliju Koliju-Stainu

Komanda atdevusi: 2020. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Jazz”)

”Mavericks” komanda neko ievērojamu šajā logā nav izdarījusi – iespēju robežās aizvietots satraumētais Dvaits Paeuls, tomēr komanda nav pastiprinājusies 2. vai 3. numura pozīcijās, kā to gaidīja daudzi.

Rietumu konferences specifika ar daudzajiem šo pozīciju zvaigznēm (Lebrons Džeimss, Kavai Lenards, Pols Džordžs, Džeimss Hārdens u.c.) likusi vairākām komandām aizdomāties par to, kas tad izslēgšanas spēlēs varētu šos spēlētājus nosegt. Neveicot nevienu maiņas darījumu, lai jautājumu risinātu, ”Mavericks” šos grūtos pienākumus uzticēs Timam Hārdavejam junioram un Dorianam Finijam-Smitam.

Atzīme: 6

Denveras ”Nuggets”

Komanda piesaistīja: 2020. gada drafta pirmās kārtas izvēli (no ”Rockets”), Džordanu Makreju, Keitu Beitsu-Diopu, Džeraldu Grīnu, Noā Vonlē

Komanda atdevusi: Maliku Bīzliju, Huančo Hernangomezu, Džeredu Vanderbiltu

”Nuggets” veiksmīgi atbrīvojusies no Malika Bīzlija, kuram pēc šīs sezonas beidzas kontrakts, pretī saņemot pirmās kārtas drafta izvēli un labu jauno spēlētāju Beitsa-Diopa versijā. Tāpat kā vērtīgs pastiprinājums garajā galā Denverai klāt nācis Noā Vonlē, kurš potenciāli varētu būt vērtīgs komandas palīgs izslēgšanas spēlēs.

”Nuggets” nācies atbrīvoties no Huančo Hernangomeza, tomēr viņa prombūtne pie vairāk minūtēm ļaus tikt ar zvaigznes potenciālu apveltītajam Maiklam Porteram junioram.

Atzīme: 9

Detroitas ”Pistons”

Komanda piesaistīja: Brendonu Naitu, Džonu Hensonu, 2023. gada drafta otrās kārtas izvēli

Komanda atdevusi: Andre Dramondu, Timu Freizeru (tika atlaists)

”Pistons” savā dzīvē pāršķīruši jaunu lappusi, atbrīvojoties no tikai 26 gadus vecā centra Andre Dramonda, parādot, ka, lai gan viņš ir labs spēlētājs statistiski, maksāt apmēram 30 miljonus sezonā tuvāko gadu laikā ”Pistons” nav.

Maiņa parādījusi arī kopējo NBA fonu – lai gan Dramonds spēlē vidēji gūst 17,8 punktus un izcīna vidēji 15,8 punktus, līgas top komandas nav gatavas viņā ieguldīt (tas pats attiecas arī uz Kapelas maiņu).

Atzīme: 7

Goldensteitas ”Warriors”

Komanda piesaistīja: Endrjū Viginsu, 2021. gada drafta pirmās kārtas izvēli (top 3 aizsargāts), 2020. gada drafta otrās kārtas izvēle (no ”Mavericks”), 2020. gada drafta otrās kārtas izvēle (no ”Jazz”), 2021. gada drafta otrās kārtas izvēle (no ”Nuggets”), 2022. gada drafta otrās kārtas izvēle (no ”Toronto”)

Komanda atdevusi: Deandželo Raselu, Džeikobu Evansu, Omari Spelmanu, Viliju Koliju-Stainu, Glenu Robinsonu III, Aleku Bērksu

Foto: ZUMAPRESS/SCANPIX

”Warriors” riskē, tas ir pavisam skaidrs. Iegūdami Endrjū Viginsu, komanda nostāda sevi visai neērtā pozīcijā viņa apjomīgā līguma dēļ.

Par to, kādas bijušas ”Warriors” sekmes patiesībā varēs spriest tikai ilgtermiņā, jo, lai gan kanādietis Viginss ir labs punktu guvējs un tikai 24 gadus vecs basketbolists ar fantastiskām fiziskām dāvanām (viņa atlētiskums, ķermeņa uzbūve), viņš līdz šim savā NBA karjerā nav apliecinājis, ka būtu gatavs smagi strādāt komandas labā, lai sniegtu tai visu nepieciešamo uzvarai. Un ”Warriors” ir tieši par to, ko Viginss neprot, – uzvarēt spēles.

Ir cilvēki, kuri vēl tic Viginsa potenciālam, spēlētājam vēl dos vienu pēdējo iespēju sevi apliecināt sevi Goldensteitas sastāvā, un ir tādi, kas spēlētāju norakstījuši jau sen. Visticamāk, tieši ”Warriors” (nākamajā sezonā) būs viena no viņa pēdējām iespējām apliecināt to, kādēļ 2014. gada draftā spēlētājs tika izvēlēts ar pirmo kopējo numuru.

Atzīme: 6

Hjūstonas ”Rockets”

Komanda piesaistīja: Robertu Kavingtonu, Bruno Kaboklo, 2024. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Warriors”)

Komanda atdevusi: 2020. gada drafta izvēli, Klintu Kapelu, Džeraldu Grīnu

”Rockets” ģenerālmenedžeris Derils Morijs nekad nav licis vilties nevienam NBA fanam, kurš līgā gaida vairāk intrigas, jauninājumu un eksperimentu. Morija jaunākais eksperiments ir ”Rockets” bez centra spēlētājiem.

Aizmainīts tika Kapela, kurš vairākās izslēgšanas spēļu sērijās tika nosēdināts uz soliņa nesaderīgo pretinieku dēļ. Iegūts Kavingtons, kurš ir izteikts aizsardzības un trīspunktu metienu speciālists, teicami iederoties komandas sistēmā, kurā 1 spēlētājs teju visu uzbrukumu driblē ar bumbu, un pārējie stāv uz trīspunktu metienu līnijas un gaida savu iespēju.

Maiņa, protams, paver risku nenosegt lielos spēlētājus, tomēr, šķiet, ka ”Rockets” ir gatavi riskēt.

Atzīme: 7

Indianas ”Pacers”

Maiņas darījumus neveica

Lai gan ”uz papīra” komanda papildinājumus veikusi nav, sastāvā beidzot atgriezies ”Pacers” līderis Viktors Oladipo, kurš nu Indianas komandu var pacelt nākamajā līmenī. Atlikušās sezonās laikā galvenais uzdevums ir savu līderi iespēlēt un gatavoties izslēgšanas spēlēm.

Atzīme: 8

Losandželosas ”Clippers”

Komanda piesaistīja: Markusu Morisu, Aizeja Tomasu (tiks atlaists), 2022. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Hawks”; top 55 aizsargāta)

Komanda atdevusi: Mo Harklesu, 2020. gada drafta pirmās kārtas izvēli, 2021. gada pirmās kārtas drafta izvēļu maiņa (ar ”Knicks”), 2021. gada drafta otrās kārtas izvēle (no ”Pistons”), Džeroms Robinsons, Dereks Voltons juniors

Foto: USA TODAY/SCANPIX

”Clippers”, iegūstot Morisu, veica, visticamāk, nozīmīgāko maiņu 2020. gadā. Iegūts izcils punktu guvējs, kurš var uzbrukt grozam gan ar bumbu, gan bez, tāpat Morisa personā iegūts labs aizsardzības papildinājums, kurš var segt gan garā gala, gan īsā gala spēlētājus. Turklāt savstarpējā aukstajā karā pieveikta tiešā konkurente ”Lakers”, kas par Morisu arī cīnījās.

Par uzbrucēju nav atdots nemaz tik daudz – lai gan Harkless šosezon spēlē vidēji 23 minūtes, viņš mačā gūst vien 5,5 punktus. Tāpat par ne tik vērtīgu uzskatāma arī 2020. gada pirmās kārtas drafta izvēle, ņemot vērā to, ka drafts kopumā tiek uzskatīts par vāju.

Atzīme: 10

Losandželosas ”Lakers”

Maiņas darījumus neveica

Otra Losandželosas komanda palikusi bešā – lai gan izskanēja aktīvas baumas par Morisa, Denisa Šrēdera, Spensera Dinvidija un vēl citu spēlētāju iespējamo pievienošanos komandai, nekas no tā nenotika.

Šobrīd ”Lakers” cerības pārnestas uz izpirkto spēlētāju tirgu, kur par galveno mērķi uzskatāms karjeru beigušais saspēles vadītājs Derens Kolisons.

Atzīme: 4

Memfisas ”Grizzlies”

Komanda piesaistīja: Džastisu Vinslovu, Gordžī Dengu, Dionu Veitersu, Džordanu Belu, 2023. gada drafta otrās kārtas izvēli

Komanda atdevusi: Andre Igudalu, Džeju Krauderu, Solomonu Hilu, Bruno Kaboklo

”Grizzlies” izspēlējusi savas kārtis gudri un nav ļāvusi Igudalam, kurš nevēlējās Memfisā spēlēt, no kluba aiziet tāpat. Vietā iegūts 23 gadus vecs, perspektīvs spēlētājs Džastiss Vinslovs, kurš pagājušajā sezonā ”Heat” rindās spēlēja saspēles vadītāja pozīcijā.

Vinslovs, esot vesels, teicami iederās komandas sistēmā, kas atbalsta ātru spēles ritmu, kā arī viņš varētu nedadz noņemt bumbas pārvaldīšanas pienākumus no Dža Moranta rokām, ļaudams šim jaunajam komandas līderim spīdēt vēl spožāk.

Atzīme: 9

Maiami ”Heat”

Komanda piesaitīja: Andre Igudalu, Džeju Krauderu, Solomonu Hilu

Komanda atdevusi: Džastisu Vinslovu, Džeimsu Džonsonu, Dionu Veitersu

Igudalas sakarā ”Heat” veikusi riskantu gājienu, kas var atmaksāties ar uzviju kādā no ”play-off” spēlēm, kad būs nepieciešama 36 gadus vecā spēlētāja pieredze.

Par ļoti labu un teju bezriska ieguvumu, savukārt, uzskatāms Džejs Krauders, kurš līdzīgi kā Igudala ir labs aizsargs, tomēr krietni jaunāks (29 gadus vecs), līdzīga situācija ir arī ar Hilu, kurš gan noteikti lielu lomu komandā nespēlēs.

Jautājums, kas ticis apspriests šīs maiņas sakarā, ir jauno spēlētāju izaugsme – lai gan papildinājumi ir ļoti labi, tie noteikti atņems vērtīgās minūtes tādiem jaunajiem spēlētājiem kā Tailers Hiro, Kendriks Nans un Dankans Robinsons, kuri visi aizvada lieliskas pirmās sezonas NBA.

Atzīme: 6,5

Milvoki ”Bucks”

Maiņas darījumus neveica

”Bucks” atrodas lieliskā pozīcijā, lai šajā sezonā konkurētu par vismaz vietu finālā – komandai ir labākā bilance visā līgā, viņi ir līderi tādās statistikas ailītēs kā vidēji gūtie punkti, labākais +/- u.c.

Lai gan neviena komanda nav perfekta, ja NBA ietvaros jāizvēlas viena komanda, kas tam būtu vistuvāk, tā droši vien ir ”Bucks”.

Atzīme: 9

Minesotas ”Timberwolves”

Komanda piesaistīja: Deandželo Raselu, 2020. gada drafta pirmās kārtas izvēli (no ”Nets”; top 14 aizsargāta), Maliku Bīzliju, Džeimsu Džonsonu, Huančo Hernangomezu, Evanu Tērneru, Džeredu Vanderbiltu

Komanda atdevusi: Endrjū Viginsu, 2021. gada drafta pirmās kārtas izvēli (top 3 aizsargāta), Robertu Kavingtonu, Džordanu Belu, Gordži Dengu, Šabazu Neipjeru, Keitu Beitsu-Diopu, Noā Vonlē

”Timberwolves” ar maiņas darījumu, kurā no ”Warriors” tika iegūts Deandželo Rasels, vismaz daļējā mērā un uz noteiktu laiku ļāvusi faniem beigt uztraukties par to, ka kluba zvaigzne Karls Entonijs Taunss varētu pieprasīt maiņu. Darījumā iegūts viens no viņa labākajiem draugiem NBA un kāds, kurš tieši atbilst viņa vecumam kopīgai attīstībai nākotnē.

Tāpat komanda atbrīvojusies arī no Endrjū Viginsa, kurš acīmredzami komandā neiederējās un savu 5 gadu ilgo teju 150 miljonus vērto līgumu acīmredzami neatpelnīja.

Atzīme: 8

Ņūorleānas ”Pelicans”

Maiņas darījumus neveica

”Pelicans” šajā maiņu darījumu logā bija vairākas opcijas, izvēlēta tika nogaidošā un nekā nedarīšanas, kas ilgtermiņā var atmaksāties.

Komandai ir lielisks jauno spēlētāju kodols (Viljamsons, Ingrams, Bols utt.) un pāris veterāni, kas jaunajiem spēlētājiem var iemācīt daudz vērtīga, piemēra Džei Džei Rediks un Džrū Holidejs.

Tieši par Holideju interesējušās vairākas NBA vienības, tomēr šoreiz ”Pelicans” nolēmuši, ka labāk ļaut viņam vēl pabūt kopā ar jaunajiem spēlētājiem.

Atzīme: 8

Ņujorkas ”Knicks”

Komanda piesaistīja: 2020. gada drafta pirmās kārtas izvēli (no ”Clippers”), 2021. gada draftā iespēju mainīties ar izvēlēm (ar ”Clippers”), Mo Harklesu, tiesības uz Isufu Sanonu, 2020. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Pistons”)

Komanda atdevusi: Markusu Morisu

”Knicks”, kas pirms 3 dienām, atlaida kluba prezidentu, pieņēmuši loģisko lēmumu un aizmainījuši Markusu Morisu, kurš neiederas komandas nākotnes plānos, esot jau 30 gadus vecs.

Tāpat nolīgts jauns prezidents – Leons Rouzs.

Atzīme: 7

Oklahomsitijas ”Thuner”

Maiņas darījumus neizdarīja

”Thunder” par lielu brīnumu daudziem šobrīd ar savu 31-20 bilanci ir samērā pārliecinoša izslēgšanas spēļu dalībniece, kas nevēlējās nevienam par zemu cenu atdot tādus spēlētājus kā Danilo Galinari un Deniss Šrēders un Stīvens Adamss (interese par viņiem tika izrādīta).

Par spīti tam, vairums uzskatīja, ka ”Thunder” kādu maiņu tomēr veiks, taču tas nav piepildījies, līdz ar to klubs varēs sezonu turpināt savā līdzšinējā sastāvā.

Atzīme: 6,5

Orlando ”Magic”

Komanda piesaistīja: Džeimsu Enisu

Komanda atdevusi: 2020. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Lakers”)

Lai gan Enisa ieguvums ir vērtējams kā pozitīvs, daudz ļaužu NBA aprindās gaidīja, ka varbūt tieši šis būs laiks, kad Orlando beidzot būs gatavi šķirties no Arona Gordona.

Gordons ir labs basketbolists, tomēr ”Magic” acīmredzami nespēj izmantot viņa pilno potenciāli, tieši kādēļ viņa palikšana vienība ir tik skumja abām iesaistītajām pusēm.

Atzīme: 4

Filadelfijas ”76ers”

Komanda piesaistīja: Aleksu Bērksu, Glenu Robinsonu III

Komanda atdevusi: 2020. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Mavericks”), 2021. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Nuggets”), 2022. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Raptors”)

”76ers” šajā sezonā bijusi tā komanda, kas daudziem likusi vilties, – Filadelfijai ir tiešām izcils sastāvs, tomēr tikai sestā vieta Austrumu konferencē ir tam neatbilstoša.

Maiņu darījumos klubam bija iespēja pastiprināt sastāvu ar tam akūti nepieciešamajiem metējiem, tomēr tas tika izdarīts tikai daļēji, jo uz doto brīdi nav skaidrības par Bērksa un Robinsona varēšanu dot pienesumu reālai ”play-off” zonas komandai.

Atzīme: 5

Fīniksas ”Suns”

Maiņu darījumus neizdarīja

Komanda, iespējams, palaida garām lielisku iespēju aizmainīts Aronu Beinsu, kurš savam arsenālam šajā sezonā pievienojis gana stabilu trīspunktu metienu, un ir tāds spēlētājs, kurš izslēgšanas spēlēm komandai tiešām noder (tas pierādījās sezonās ar ”Celtics”).

Tomēr ir arī gaišie aspekti – ”Suns” neizdarīja nevienu muļķīgu maiņu (ar ko viņi ir bēdīgi slaveni).

Vienīgā problēma parādījusies Minesotā, kur ”sapāroti” Taunss un Rasels. Draugos ar basketbolistiem ir arī ”Suns” zvaigzne Devins Bukers, kurš agri vai vēlu varētu gribēt saviem draugiem pievienoties.

Atzīme: 6

Portlendas “Trail Blazers”

Komanda piesaistīja: Naudu brīvajiem aģentiem

Komanda atdeva: Skalu Labisjēru

”Trail Blazers” šajā sezonā nespēlē, kā tas bija paredzēts. Pagājušā gada sasniegumi izslēgšanas spēlēs deva cerības uz ko vēl labāku šosezon, tomēr šobrīd tas maz ticams, īpaši, tādēļ ka nekas netika darīts lietas labā arī maiņu darījumos.

Lai gan drīz sastāvā atgriezīsies savainotais Zeks Kolinss, ar to tāpat var būt par maz, kaut vai lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs.

Atzīme: 4

Sakramento ”Kings”

Komanda piesaistīja: Džabari Pārkeru, Aleksu Lenu

Komanda atdevusi: Deveinu Dedmonu, 2020. gada drafta otrās kārtas izvēli (no ”Rockets”), 2021. gada drafta otrās kārtas izvēli (no Maiami)

Daudz ko par komandu pateikt nav – aizmainīts Dedmons, kura sezona vērtējama ar ”mīnus” zīmi tāpat kā visas ”Kings” komandas. Maiņa izdarīta vairāk ar nodomu, nevis iegūt spēlētājus (Pārkeru un Lenu), bet gan atbrīvot vietu Bogdana Bogdanoviča parakstīšanai.

Atzīme: 5

Sanantionio ”Spurs”

Maiņas darījumus neizdarīja

”Spurs” nolēmuši turpināt iesākto kursu ar veterāniem Derouzanu un Aldridžu, mēģinot iekļūt izslēgšanas spēlēs jau 23. reizi pēc kārtas, kas gan izskatās samērā sarežģīti.

Atzīme: 5

Toronto ”Raptors”

Maiņas darījumus neizdarīja

Toronto lielākais ieguvums šajā periodā ir komandas prezidenta Maisai Judžiri noturēšana (par viņu aktīvu interesi izrādīja ”Knicks”).

Kas attiecas uz spēlētājiem – ”Raptors” šobrīd ieņem otro pozīciju Austrumu konferencē un pat ar šādu sastāvu būs smags konkurents jebkuram pretiniekam izslēgšanas spēlēs. Papildinājumi, visticamāk, netika meklēti, lai neizjauktu tagadējo ”Raptors” ķīmiju.

Atzīme: 8

Jūtas ”Jazz”

Maiņas darījumus neizdarīja

”Jazz” sezonas pirmajā daļā izdarīja maiņas darījumu, kurā iegūts tika Džordans Klarksons. Tieši pēc šīs maiņas viņi uzvarēja 14 no savām nākamajām 15 spēlēm, līdz ar to par turpmākām maiņām, iespējams, runāt pat nevajadzēja.

”Jazz” vienkārši jāatrisina iekšējā problēma ar Maiku Konliju, kurš nerāda tādu sniegumu, kāds no viņa tika gaidīts.

Atzīme: 7

Vašingtonas ”Wizards”

Komanda piesaistīja: Šabazu Neipjeru, Džeromu Robinsonu

Komanda atdevusi: Džordanu Makreju, Aizeja Tomasu,  tiesības uz Isufu Sanonu

Foto: AFP/SCANPIX

Iespējams, galvenais ieguvums vai tieši otrādi zaudējums bijusi Dāvja Bertāna noturēšana sastāvā. ”Wizards” par Dāvi prasīja divas pirmās kārtas drafta izvēles, ko neviena komanda nespēja nodrošināt. Līdz ar to vasarā ”Wizards” sev sagādājuši uzdevumu Bertānu noturēt komandā par katru cenu.

Atzīme: 7,5

0 Komentāru