Vēl viens seksa skandāls NBA: Aizdomās par seksuālu uzbrukumu žurnālistei tiek turēts ”Kings” galvenais treneris Voltons

1 komentārs
Vēl viens seksa skandāls NBA: Aizdomās par seksuālu uzbrukumu žurnālistei tiek turēts ”Kings” galvenais treneris Voltons
AFP/SCANPIX/TWITTER

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Sakramento ”Kings” jaunais galvenais treneris savā neilgajā kluba pārstāvēšanas laikā, iespējams, jau paspējis iekulties pamatīgā likstā, ziņo ASV tabloīds TMZ.

Voltons tiek turēts aizdomās par seksuālu uzbrukumu kādai sievietei viņas pašas viesnīcas istabiņā.

Šoreiz pat ir zināms cietušās sievietes vārds: Kellī Tenanta, viņa ir 31 gadu veca žurnāliste. Apsūdzību Tenanta izvirzījusi par gadījumu viesnīcā Santa Monikā laikā, kad Voltons vēl bija Goldensteitas ”Warriors” trenera asistents.

Žurnālistei un Voltonam esot bijušas labas profesionālas attiecības vairākus gadus pirms šī ziņotā gadījumā, tādēļ Tenanta lūgusi Voltonam apskatīt viņas jaunāko grāmatu un uzrakstīt tai priekšvārdu.

Tomēr, kā ziņo žurnāliste, Voltona nodoms nav bijis neko rakstīt: mirklī, kad abi sasnieguši Tenantas istabu, viņš sievieti piespiedis pie gultas un atpletis tās kājas. Tad Voltons esot sācis viņu skūpstīt uz kakla, sejas un krūtīm. Tenanta esot kliegusi, lai Voltons pārtrauc un mēģinājusi sevi atbrīvot, tomēr bez panākumiem.  Voltons esot visu laiku berzējis savu locekli pret Tenantas ķermeni.

Kad žurnāliste esot izlauzusies un skrējusi ārā no istabiņas, viņa esot dzirdējusi Voltonu sakām: ”Bija jauki tevi redzēt.”

Tenanta stāsta, ka viņa neesot par to ziņojusi uzreiz, turklāt viņai esot bijis jāturpina ar treneri bieži strādāt tiešā kontaktā.

Pēc incidenta, sasveicinoties ar Tenantu, treneris vienmēr esot mēģinājis uzspiest viņai apskāvienu vai skūpstu.

Šobrīd ir neskaidri apstākļi, kas pamudinājuši Tenantu savas apsūdzības izvirzīt tieši tagad.

Treneris par ”Warriors” trenera asistentu strādāja līdz 2016. gada aprīlim, kad viņš šī brīža čempionus pameta un devās uz Losandželosu, lai strādātu par ”Lakers” galveno treneri. Kamēr šobrīd jau kļuvis par cita Kalifornijas kluba Sakramento ”KIngs” galveno treneri.