Komentāri
Vēl joprojām nav skaidrības par nākamās sezonas LBL komandu skaitu
Aigars Šķēle pret Jāni Blūmu pērnās sezonas finālsērijas duelī starp ''Ventspils'' un ''VEF Rīga'' vienībām. (Foto: Vladislavs Proškins/F64 / f64)

Galīgais “Olybet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) dalībnieku sastāvs būs zināms vien šīs nedēļas beigās, jo vēl ir neskaidrības par divu vienību līdzdalību turnīrā, sacīja Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Līdzdalībai LBL 2017./18.gada čempionātā augustā tika apstiprinātas desmit komandas – galvaspilsētas vienības “VEF Rīga”, “Barons kvartāls” un “Latvijas Universitāte”, kā arī komandas no Ventspils, Valmieras, Jēkabpils, Liepājas, Jūrmalas, Ogres un Valkas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāku komandu starts samazināto budžetu dēļ bija zem jautājuma zīmes, un arī šobrīd visi jautājumi dažās vienībās vēl nav sakārtoti. “Šīs nedēļas beigās būs ziņas par to, kāds LBL būs galīgais komandu sastāvs. Par pāris vienībām šobrīd notiek diskusijas,” sacīja Šneps, norādot, ka divas šaubīgās komandas ir “Barons kvartāls” un “Jūrmala”/”Fēnikss”.

“Jūrmalas domes atbalsts vēl ir jāformalizē. Viens ir pateikt, bet tas viss pēc tam ir jānodod rīcībspējīga menedžmenta rokās. Esošais kluba prezidents Jānis Drulle ir pateicis, ka viņš nevēlas būt atbildīgs par LBL pirmās divīzijas komandu, bet mērs ir pateicis, ka vienība būs. Vēl ir jāatrisina dažas tehniskās lietas,” skaidroja Šneps.

Viņš arī neslēpa, ka lielākajai daļai komandu budžeti nākamajā sezonā būs mazāki. “To var redzēt pēc tā, kur spēlētāji paraksta līgumus, jo vairāki no LBL ir pārgājuši uz ārzemju vienībām. Tai pat laikā nedomāju, ka čempionāts būs ar mazāku intrigu un neinteresantāks līdzjutējiem. Ir vēl daudzas lietas, ko varam izdarīt labāk nekā iepriekš, lai cilvēkiem būtu iespēja sekot līdzi savām komandām,” teica LBS amatpersona.

“Domāju, LBL tik un tā būs stāsts, kas bagāts ar intrigām, un varēsim vērot, kura vienība uz kopējā finansiālo iespēju krituma varēs labāk pastrādāt. Turklāt basketbolam tas nāk par labu – jāsacenšas ar savu darbu, nevis budžetiem,” piebilda Šneps.

Arī gaidāmajā sezonā divas komandas – valsts čempione “VEF Rīga” un pierobežu pilsētu vienība “Valka”/”Valga” spēlēs pusi no regulārās sezonas, kā to darīja arī iepriekš. Rīdzinieki tradicionāli piedalīsies arī VTB Vienotās līgas čempionātā, bet “Valka”/”Valga” spēlēs arī Igaunijas čempionātā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl