“VEF Rīga” LIBL sezonas pirmajā spēlē pieveic Štelmahera vadīto “Kalev”/”Cramo”

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

“VEF Rīga” piektdien savā laukumā “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) iepriekšējās sezonas finālistu cīņā pieveica Roberta Štelmahera vadīto Tallinas “Kalev”/”Cramo”.

Oficiālajā līgas sezonas atklāšanas spēlē piektdien “Rimi” Olimpiskajā centrā “VEF Rīga” ar 86:84 (28:19, 20:12, 22:30, 16:23) pieveica Štelmahera un Akseļa Vairoga trenēto Tallinas “Kalev”/”Cramo” ar Ojāru Siliņu un Mārci Vītolu ierindā.

Tallinas klubs vadībā tika tikai pirmās ceturtdaļas sākumā, kad pēc centra spēlētāja Kamari Mērfija diviem gūtiem punktiem viesi panāca 9:6 savā labā. Septiņu punktu izrāviens pēc diviem precīziem Kristera Zorika soda metieniem noveda jau pie 16:11 mājinieku labā.

Pēc Kristjana Kitsinga tālmetiena viesi otrās ceturtdaļas sākumā pietuvojās līdz 22:28, taču nākamos 14 punktus guva mājinieki, panākot 42:22 pēc Ronalda Karija juniora diviem gūtiem punktiem.

Arī otrajā puslaikā līdz pat 62:48 “vefs” bija vadībā vismaz ar 15 punktiem. Tomēr tad viesi guva septiņus punktus pēc kārtas, un intriga spēlē atgriezās līdz pat tās beigām.

Igauņu klubs pat minūti un 38 sekundes pirms mača beigām izlīdzināja rezultātu (79:79), taču vadībā netika.

Zoriks ar 19 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm un tikpat izprovocētām piezīmēm, kā arī efektivitātes koeficientu 32 bija rezultatīvākais mājinieku rindās. 15 punkti un septiņas atlēkušās bumbas tika Devondrikam Volkeram, 12 punkti un sešas zem groziem izcīnītas bumbas Iļjam Gromovam, bet 11 punktus sakrāja Karijs.

Viesiem Vītols 12 minūtēs un 55 sekundēs laukumā guva piecus punktus, bet Siliņš 23 minūtēs un 29 sekundēs – trīs punktus.

Rezultatīvākais spēles dalībnieks bija Tallinas kluba rindās, jo Deivions Berijs guva 27 punktus un izcīnīja piecas bumbas zem groziem. 16 punkti Sailesa Melsona kontā, bet desmit punktus guva Kitsings.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju