“VEF Rīga” arī otrajā Vienotās līgas izslēgšanas spēlē piekāpjas spēcigajam Maskavas CSKA

Pievienot komentāru
“VEF Rīga” arī otrajā Vienotās līgas izslēgšanas spēlē piekāpjas spēcigajam Maskavas CSKA
CSKABASKET.COM

Latvijas čempione basketbolā “VEF Rīga” VTB Vienotās basketbola līgas otrajā izslēgšanas turnīra mačā Maskavā ar rezultātu 80:100 zaudēja Maskavas CSKA vienību.

Līdz ar to rezultāts sērijā līdz trīs uzvarām šobrīd ir 2-0 Maskavas komandas labā. Nākamā spēle “VEF Rīga” komandai tādējādi var izrādīties pēdējā šīs sezonas VTB līgas turnīrā.

“VEF Rīga” pirmajā ceturtdaļā demonstrēja atzīstamu sniegumu, uzvarot to ar rezultātu 27:23. Otrās ceturtdaļas ievadā Rīgas klubs pārsvaru zaudēja, turklāt “VEF Rīga” saskārās ar punktu gūšanas problēmām, vairāk kā piecās minūtēs gūstot vien trīs punktus.

Otrās ceturtdaļas turpinājumā “VEF Rīga” rezultāta starpību samazināja līdz diviem punktiem, taču pēc vairākiem veiksmīgiem CSKA uzbrukumiem Rīgas klubs nonāca iedzinējos ar lielāku punktu starpību un pirmo puslaiku zaudēja.

Trešajā ceturtdaļā rīdzinieki rādīja jau krietni labāku sniegumu, tomēr vienalga nespēja samazināt rezultāta starpību, jo CSKA spēlēja vēl rezultatīvāk. Pēdējā ceturtdaļā Rīgas klubs tā arī nespēja atgūties un rezultātā piedzīvoja pārliecinošu otru neveiksmi pēc kārtas.

Latvijas komandā ar 23 punktiem izcēlies kapteinis Mareks Mejeris, bet vēl 14 punktus pievienojis Kens Brauns.

Savukārt CSKA komandas rindās vislabāk ar punktu gūšanu veicās francūzim Nando de Kolo, kurš ar 20 punktiem bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs, bet pa 14 punktiem guva Korijs Higinss un Viljamss Klaiberns. Tāpat astoņas rezultatīvas piespēles uzvarētāju vienības rindās atdeva Serhio Rodrigess.

Jau vēstīts ka, sērijas pirmajā spēlē rīdzinieki Liepājā cieta sakāvi ar rezultātu 83:112, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1. Šī cīņa notika Liepājā, jo “Arēna Rīga” šajā laikā nebija pieejama.

Arī sērijas trešā spēle notiks Maskavā, komandām spēkojoties otrdien.