Vašingtonas sporta kanāli translēs “Wizards” un “Capitals” spēļu simulācijas virtuālajā vidē

Pievienot komentāru
Vašingtonas sporta kanāli translēs “Wizards” un “Capitals” spēļu simulācijas virtuālajā vidē

Ar interesantu ideju laikā, kad pārtraukta Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) un Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezona, klajā nākuši “NBC Sports Washington” un “Monumental Sports Network” sporta kanāli.

Kā zināms, “Covid-19” vīrusa pandēmijas dēļ spēļu norise abās līgas apturēta jau vairāk nekā nedēļu.

Vašingtonas sporta kanāli, kuri ikdienā translē NBA kluba “Wizards”, kuru pārstāv latviešu basketbolisti Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks, kā arī NHL kluba “Capitals” spēles, izlēmuši pārraidīt minēto komandu maču simulācijas virtuālajā vidē.

“Wizards” komandas atlikušo sezonas spēļu simulācijas NBA 2K20 videospēlē ar “NBC Sports Washington” ekspertu komentāriem tiks translētas, sākot no 21. marta, tikmēr “Capitals” maču simulācijas NHL20 spēlē, kuras komentēs “NBC Sports Washington” komentētāji, pārraidīs no 24. marta. Tiešraides būs pieejamas “NBC Sports Washington” kanālā un “Monumental Sports Network” straumēšanas platformās.

“Mēs zinām, ka fani vīlušies par to, ka katru vakaru vairs nav iespējams vērot spēles,” vēsta izplatītais paziņojums. “Ceram, ka šīs aizraujošās simulācijas izklaidēs komandu atbalstītājus un palīdzēs nodrošināt normālas dzīves izjūtu šajos sarežģītajos laikos.”

“Wizards” pirms sezonas pārtraukšanas atradās devītajā vietā NBA Austrumu konferencē, tikmēr “Captials” NHL Austrumu konferencē ieņēma trešo pozīciju.