Vai “Spurs” superzvaigzne Lenards varētu doties pie Porziņģa uz Ņujorku?

0 Komentāru
Vai “Spurs” superzvaigzne Lenards varētu doties pie Porziņģa uz Ņujorku?
REUTERS/LETA

Arī Kristapa Porziņģa Ņujorkas “Knicks” ir starp komandām, kas savās rindās labprāt redzētu Dāvja Bertāna komandas biedru Sanantonio “Spurs” klubā Kavai Lenardu, ziņo laikraksts “The New York Post”.

Sanantonio “Spurs” treneris Gregs Popovičs jau iepriekš labi izteicies par jauno “Knicks” aizsargu Franku Nilikinu, kas varētu būt iekļauts varbūtējā maiņas darījumā. Taču Popovičam patīk arī Porziņģis – spēlētājs, kuru Ņujorkas klubs, visticamāk, negribētu aizmainīt.

Lenardam tuvu stāvošas personas neslēpj, ka Sanantonio superzvaigzne labprāt turpinātu karjeru citā komandā un pirmā izvēle būtu Losandželosa, vispirma jau turot prātā “Lakers”. ASV mediji jau kādu apspriež iespēju zem “Lakers” krāsām apvienot Lenardu, Lebronu Džeimsu un Polu Džordžu. Tomēr arī Ņujorka netiek izslēgta kā Lenarda nākamā iespējamā komanda.

Ņujorkas “Knicks” gan bez Porziņģa nav īsti kandidātu, ko iekļaut maiņas darījumā. Viens no kandidātiem būtu pieminētais Nilikina, ko “Knicks” pirms gada draftā izvēlējās ar 8.numuru. Ņujorkas klubs darījumā varētu iekļaut savu devīto izvēli no 21.jūnijā paredzētā drafta. Turklāt jāņem vērā, ka Lenards pēc vienas sezonas kļūs par brīvo aģentu, un pats varēs noteikt savu tālāko nākotni.

Katrā ziņā pagaidām nav pārāk ticama iespēja ne Porziņģa spēlēšanai kopā ar Lenardu Ņujorkā, ne Kristapa apvienošanās ar Dāvi Bertānu Sanantonio.

0 Komentāru