Vai Porziņģis var atlaist ”Knicks” galveno treneri Fizdeilu?

Pievienot komentāru
Vai Porziņģis var atlaist ”Knicks” galveno treneri Fizdeilu?
REUTERS/SCANPIX

Tā diena ir klāt – šodien jeb naktī uz piektdienu pēc Latvijas laika Kristaps Porziņģis “Dalasas Mavericks” sastāvā aizvadīs spēli pret savu bijušo komandu Ņujorkas “Knicks”, pirmo reizi atgriežoties leģendārajā “Madison Square Garden” arēnā.

Porziņģis gatavojas ne tai siltākajai sagaidīšanai savā bijušajā mājas arēnā. Tomēr, kā izrādās, ūjināsanai un skarbiem plakātiem nav jāgatavojas tikai Kristapam vienam.

Arvien tumšāki mākoņi savelkas ap ”Knicks” galvenā trenera Deivida Fizdeila galvu. Pēc bezierunu zaudējuma Klīvlendas “Cavaliers”, komandas prezidents Stīvs Milzs un ģenerālmenedžeris Skots Perijs sarīkoja improvizētu preses konferenci, kurā atzina, ka nav priecīgi par to, kur šobrīd komanda atrodas. “Mēs domājam, ka komanda nespēlē tādā līmenī, kā to gaidījām, un par to mums jādomā visiem kopā,” žurnālistiem teica Milzs.

”Knicks” fanu saukļi ”Atlaist Fizdeilu” un ”Atlaist Dolanu” (komandas īpašnieku) nav nekas jauns leģendārajā ”Madiso Square Garden” arēnā. Holivudas zvaigzne Treisijs Morgans jau pieprasījis Fizdeila vietā pieņemt darbā bijušo spēlētāju un Goldensteitas “Warriors” treneri vēl pirms Stīva Kera – Marku Džeksonu. Ar Dolanu ir sarežģītāk – īpašnieku, kā zināms nav kam atlaist.

Ņujorkas problēmas, protams, ir Ņujorkas problēmas. Dalasas ”Mavericks” komandu un arī tās fanus tās maz uztrauc. Bet pārliecinoša uzvara mākoņus virs Fizdeila galvas iekrāsotu vēl tumšākus. Kas nozīmē, ka ”Knicks” galvenā trenera liktenis daļēji ir arī Lielā Kristapa rokās!