Komentāri
Vācu basketbola zvaigzne Šrēders izraisījis kautiņu
Šrēders par šādu pārgalvību var saņemt bargu sodu. (Foto: AP/SCANPIX)

Vācijas basketbola zvaigznei Denisam Šrēderam pēc septembra beigās izraisīta kautiņa draud disciplinārs soda no viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Atlantas “Hawks”.

Šrēders 29.septembra rītā kopā ar vēl trim citiem cilvēkiem tika aizturēts par kautiņa izraisīšanu kādā Atlantas autostāvvietā. Tieši basketbolists bijis strīda izraisītājs un kopā ar trim pārējiem apcietinātajiem uzbrucis upurim, sitot viņu ar rokām un kājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdien “Hawks” nāca klajā ar paziņojumu, ka šobrīd kluba iekšienē notiek izmeklēšana un Šrēderam tiks piemērots disciplinārs sods. Iespējams, Šrēderam tiks piemērota diskvalifikācija un naudas sods.

“No mūsu pašreizējiem materiāliem ir saprotams, ka Deniss bijis iejaukts kautiņā. Šāda veida uzvedība “Hawks” organizācijai ir nepieņemama, kā rezultātā pieņemsim mērus, kad šī lieta tiks padziļinātāk izpētīta varasiestādēs,” pauda “Hawks” ģenerālmenedžeris Treviss Šlenks.

Šī nav pirmā reize, kad Šrēders nonācis nepatikšanās. Februārī viņš no Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma atgriezās vēlāk, kā rezultātā basketbolistam tika piespriesta viena mača diskvalifikācija. “Hawks” vienībā pēdējā laikā bijušas pamatīgas izmaiņas, jo vairāki līderi nu ir prom, un tieši Šrēders jaunajā sezonā būs tās lielākā zvaigzne. Sagaidāms, ka komandai klāsies grūti cīņā par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Iepriekšējā sezonā 24 gadus vecais saspēles vadītājs Šrēders regulārajā čempionātā vidēji iemeta 17,9 punktus un veica 6,3 rezultatīvas piespēles, kamēr sešās izslēgšanas turnīra cīņās viņa kontā caurmērā 24,7 punkti un 7,7 rezultatīvas piespēles.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl