Komentāri
Vācu basketbola zvaigzne Šrēders izraisījis kautiņu
Šrēders par šādu pārgalvību var saņemt bargu sodu. (Foto: AP/SCANPIX)

Vācijas basketbola zvaigznei Denisam Šrēderam pēc septembra beigās izraisīta kautiņa draud disciplinārs soda no viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Atlantas “Hawks”.

Šrēders 29.septembra rītā kopā ar vēl trim citiem cilvēkiem tika aizturēts par kautiņa izraisīšanu kādā Atlantas autostāvvietā. Tieši basketbolists bijis strīda izraisītājs un kopā ar trim pārējiem apcietinātajiem uzbrucis upurim, sitot viņu ar rokām un kājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdien “Hawks” nāca klajā ar paziņojumu, ka šobrīd kluba iekšienē notiek izmeklēšana un Šrēderam tiks piemērots disciplinārs sods. Iespējams, Šrēderam tiks piemērota diskvalifikācija un naudas sods.

“No mūsu pašreizējiem materiāliem ir saprotams, ka Deniss bijis iejaukts kautiņā. Šāda veida uzvedība “Hawks” organizācijai ir nepieņemama, kā rezultātā pieņemsim mērus, kad šī lieta tiks padziļinātāk izpētīta varasiestādēs,” pauda “Hawks” ģenerālmenedžeris Treviss Šlenks.

Šī nav pirmā reize, kad Šrēders nonācis nepatikšanās. Februārī viņš no Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma atgriezās vēlāk, kā rezultātā basketbolistam tika piespriesta viena mača diskvalifikācija. “Hawks” vienībā pēdējā laikā bijušas pamatīgas izmaiņas, jo vairāki līderi nu ir prom, un tieši Šrēders jaunajā sezonā būs tās lielākā zvaigzne. Sagaidāms, ka komandai klāsies grūti cīņā par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Iepriekšējā sezonā 24 gadus vecais saspēles vadītājs Šrēders regulārajā čempionātā vidēji iemeta 17,9 punktus un veica 6,3 rezultatīvas piespēles, kamēr sešās izslēgšanas turnīra cīņās viņa kontā caurmērā 24,7 punkti un 7,7 rezultatīvas piespēles.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl